Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy Puck
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

System eWrota

Rezerwacja
Umów się na wizytę w jednostce.

OŚWIATA - INFORMACJE

ZESPÓŁ OBSŁUGI PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W GMINIE PUCK
ul. 10 lutego 29,  84-100 PUCK

tel. 58 673 56 35                                                                                                                                                                                                                                                                                            fax: 58 673 00 49                                                                                                                                                                                                                                                                                          e-mail: sekretariat@zopo.puck.pl

Dyrektor Zespołu Obsługi Placówek Oświatowych w Gminie Puck
Barbara Miłkowska

tel. 58 673 20 96 wew. 636
tel. 58 673 56 36
e-mail: dyrektor@zopo.puck.pl

 

Pracownicy Zespołu:

GŁÓWNY KSIĘGOWY
Barbara Stankiewicz
tel. 58 673 56 34
barbara.stankiewicz@zopo.puck.pl

STARSZY SPECJALISTA DS KSIĘGOWOŚCI BUDŻETOWEJ
Katarzyna Kalwig-Willa
tel. 58 673 56 37
katarzyna.kalwig-willa@zopo.puck.pl

STARSZY SPECJALISTA DS ADMINISTRACYJNYCH
Małgorzata Schreiber
tel. 58 673 56 35
malgorzata.schreiber@zopo.puck.pl

STARSZY SPECJALISTA DS KSIĘGOWOŚCI BUDŻETOWEJ
Agnieszka Białk
tel. 58 673 56 12
agnieszka.bialk@zopo.puck.pl

STARSZY SPECJALISTA DS KSIĘGOWOŚCI BUDŻETOWEJ
Iwona Dybowska
tel. 58/ 673 56 37
iwona.dybowska@zopo.puck.pl

STARSZY SPECJALISTA DS PŁAC I ROZLICZEŃ PŁACOWYCH
Katarzyna Nadolska
tel. 58 673 56 37
katarzyna.nadolska@zopo.puck.pl

STARSZY SPECJALISTA DS KONTROLI
Justyna Kempa
tel. 58/ 673 56 12                                                                                                                                                                                                                                                     justyna.kempa@zopo.puck.pl

STARSZY SPECJALISTA DS PŁAC, ROZLICZEŃ PŁACOWYCH I KASY
Weronika Tempska
tel. 58 673 56 37
weronika.tempska@zopo.puck.pl

STARSZY SPECJALISTA DS ADMINISTRACYJNYCH I KADR
Weronika Budzisz
tel. 58 673 56 35
weronika.budzisz@zopo.puck.pl                                                                                                                                                                                                                                                                  

KIEROWCA
Stanisław Korth

 

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Gmina Puck 29-01-2016 13:29:02
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Gmina Puck 29-01-2016
Ostatnia aktualizacja: Gmina Puck 18-03-2021 11:07:20