Skład Rady

PRZEWODNICZĄCY RADY GMINY PUCK
Anna Pomieczyńska

WICEPRZEWODNICZĄCY
Józef Białk

WICEPRZEWODNICZĄCY
Jan Ellwart

 

SKŁAD RADY GMINY PUCK  - kadencja VII

1. Białk Józef
2. Ehrlich Jerzy
3. Ellwart Jan
4. Głowienka Jan
5. Grandicki Przemysław
6. Idkowiak Sławomir
7. Jarmulewski Mariusz - zrzeczenie się mandatu z dniem 30.04.2018 r. /Postanowienie Komisarza Wyborczego w Słupsku I z dnia 9 maja 2018 roku/
8. Jaszke Józef - zgon 29.12.2017 r. 
9. Jaśkiewicz Adrian
10. Kolendowska Małgorzata
11. Korthals Łukasz
12. Kunc Henryk
13. Musiałkowski Józef
14. Myślisz Wojciech
15. Pieper Florian
16. Pomieczyńska Anna
17. Selonke Marcin
18. Sikora Marcin
19. Szlas Małgorzata
20.Szymański Józef
21. Śliwiński Andrzej
Uzupełnienie Składu Rady Gminy Puck z dniem 26.04.2018 r. -  Pan Adam Styn (za J. Jaszke)

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Anna Bławat 29-01-2016 13:47:14
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Anna Bławat 29-01-2016
Ostatnia aktualizacja: Anna Bławat 14-05-2018 12:09:19