Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy Puck
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Wyniki głosowań


Rozszerzenie porządku obrad przyjęto (w. bezwzględna)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
20

Imię i nazwisko Głos
Józef BIAŁK za
Waldemar BRADTKE za
Arkadiusz DETTLAFF za
Jan ELLWART za
Jan GŁOWIENKA za
Przemysław GRANDICKI za
Zbigniew GROENWALD za
Aleksandra HALLMANN za
Sławomir IDKOWIAK za
Łukasz KORTHALS za
Henryk KUNC za
Józef MUSIAŁKOWSKI za
Wojciech MYŚLISZ za
Marcin NIKRANT za
Florian PIEPER za
Eugeniusz PLIŃSKI za
Marcin SELONKE za
Marcin SIKORA za
Adam STYN za
Monika WEGNER za

Przyjęcie porządku obrad. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
19 0 1

Imię i nazwisko Głos
Józef BIAŁK za
Waldemar BRADTKE za
Arkadiusz DETTLAFF przeciw
Jan ELLWART za
Jan GŁOWIENKA za
Przemysław GRANDICKI za
Zbigniew GROENWALD za
Aleksandra HALLMANN za
Sławomir IDKOWIAK za
Łukasz KORTHALS za
Henryk KUNC za
Józef MUSIAŁKOWSKI za
Wojciech MYŚLISZ za
Marcin NIKRANT za
Florian PIEPER za
Eugeniusz PLIŃSKI za
Marcin SELONKE za
Marcin SIKORA za
Adam STYN za
Monika WEGNER za

Przyjęcie protokołu z IX sesji (nadzwyczajnej), X sesji (zwyczajnej) i XI sesji (nadzwyczajnej) Rady Gminy Puck. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
20 0 0

Imię i nazwisko Głos
Józef BIAŁK za
Waldemar BRADTKE za
Arkadiusz DETTLAFF za
Jan ELLWART za
Jan GŁOWIENKA za
Przemysław GRANDICKI za
Zbigniew GROENWALD za
Aleksandra HALLMANN za
Sławomir IDKOWIAK za
Łukasz KORTHALS za
Henryk KUNC za
Józef MUSIAŁKOWSKI za
Wojciech MYŚLISZ za
Marcin NIKRANT za
Florian PIEPER za
Eugeniusz PLIŃSKI za
Marcin SELONKE za
Marcin SIKORA za
Adam STYN za
Monika WEGNER za

Sprawozdanie z działalności Wójta w okresie między sesjami. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
20 0 0

Imię i nazwisko Głos
Józef BIAŁK za
Waldemar BRADTKE za
Arkadiusz DETTLAFF za
Jan ELLWART za
Jan GŁOWIENKA za
Przemysław GRANDICKI za
Zbigniew GROENWALD za
Aleksandra HALLMANN za
Sławomir IDKOWIAK za
Łukasz KORTHALS za
Henryk KUNC za
Józef MUSIAŁKOWSKI za
Wojciech MYŚLISZ za
Marcin NIKRANT za
Florian PIEPER za
Eugeniusz PLIŃSKI za
Marcin SELONKE za
Marcin SIKORA za
Adam STYN za
Monika WEGNER za

Informacja o realizacji budżetu gminy za I półrocze 2019 roku. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
20 0 0

Imię i nazwisko Głos
Józef BIAŁK za
Waldemar BRADTKE za
Arkadiusz DETTLAFF za
Jan ELLWART za
Jan GŁOWIENKA za
Przemysław GRANDICKI za
Zbigniew GROENWALD za
Aleksandra HALLMANN za
Sławomir IDKOWIAK za
Łukasz KORTHALS za
Henryk KUNC za
Józef MUSIAŁKOWSKI za
Wojciech MYŚLISZ za
Marcin NIKRANT za
Florian PIEPER za
Eugeniusz PLIŃSKI za
Marcin SELONKE za
Marcin SIKORA za
Adam STYN za
Monika WEGNER za

Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Puck. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
20 0 0

Imię i nazwisko Głos
Józef BIAŁK za
Waldemar BRADTKE za
Arkadiusz DETTLAFF za
Jan ELLWART za
Jan GŁOWIENKA za
Przemysław GRANDICKI za
Zbigniew GROENWALD za
Aleksandra HALLMANN za
Sławomir IDKOWIAK za
Łukasz KORTHALS za
Henryk KUNC za
Józef MUSIAŁKOWSKI za
Wojciech MYŚLISZ za
Marcin NIKRANT za
Florian PIEPER za
Eugeniusz PLIŃSKI za
Marcin SELONKE za
Marcin SIKORA za
Adam STYN za
Monika WEGNER za

Podjęcie uchwały w sprawie zmian w budżecie gminy na rok 2019. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
20 0 0

Imię i nazwisko Głos
Józef BIAŁK za
Waldemar BRADTKE za
Arkadiusz DETTLAFF za
Jan ELLWART za
Jan GŁOWIENKA za
Przemysław GRANDICKI za
Zbigniew GROENWALD za
Aleksandra HALLMANN za
Sławomir IDKOWIAK za
Łukasz KORTHALS za
Henryk KUNC za
Józef MUSIAŁKOWSKI za
Wojciech MYŚLISZ za
Marcin NIKRANT za
Florian PIEPER za
Eugeniusz PLIŃSKI za
Marcin SELONKE za
Marcin SIKORA za
Adam STYN za
Monika WEGNER za

Podjęcie uchwały w sprawie zmiany załącznika do Uchwały Nr XXIII/7/09 Rady Gminy Puck z dnia 19 lutego 2009 r. w sprawie regulaminu wynagradzania nauczycieli szkół i placówek, dla których organem prowadzącym jest Gmina Puck. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
20 0 0

Imię i nazwisko Głos
Józef BIAŁK za
Waldemar BRADTKE za
Arkadiusz DETTLAFF za
Jan ELLWART za
Jan GŁOWIENKA za
Przemysław GRANDICKI za
Zbigniew GROENWALD za
Aleksandra HALLMANN za
Sławomir IDKOWIAK za
Łukasz KORTHALS za
Henryk KUNC za
Józef MUSIAŁKOWSKI za
Wojciech MYŚLISZ za
Marcin NIKRANT za
Florian PIEPER za
Eugeniusz PLIŃSKI za
Marcin SELONKE za
Marcin SIKORA za
Adam STYN za
Monika WEGNER za

Podjęcie uchwały w sprawie zmiany załącznika do uchwały nr LI/51/18 Rady Gminy Puck z dnia 26 kwietnia 2018 r. w sprawie przyjęcia Lokalnego Programu Wspierania Edukacji Uzdolnionych Dzieci i Młodzieży. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
19 1 0

Imię i nazwisko Głos
Józef BIAŁK za
Waldemar BRADTKE za
Arkadiusz DETTLAFF za
Jan ELLWART za
Jan GŁOWIENKA za
Przemysław GRANDICKI za
Zbigniew GROENWALD za
Aleksandra HALLMANN za
Sławomir IDKOWIAK za
Łukasz KORTHALS za
Henryk KUNC za
Józef MUSIAŁKOWSKI wstrzymał się
Wojciech MYŚLISZ za
Marcin NIKRANT za
Florian PIEPER za
Eugeniusz PLIŃSKI za
Marcin SELONKE za
Marcin SIKORA za
Adam STYN za
Monika WEGNER za

Podjęcie uchwały w sprawie Regulaminu przyznawania stypendium Wójta Gminy Puck za wyniki w nauce i osiągnięcia sportowe uczniom pobierającym naukę na terenie Gminy Puck. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 2 3

Imię i nazwisko Głos
Józef BIAŁK za
Waldemar BRADTKE za
Arkadiusz DETTLAFF przeciw
Jan ELLWART za
Jan GŁOWIENKA za
Przemysław GRANDICKI za
Zbigniew GROENWALD przeciw
Aleksandra HALLMANN wstrzymał się
Sławomir IDKOWIAK za
Łukasz KORTHALS za
Henryk KUNC za
Józef MUSIAŁKOWSKI za
Wojciech MYŚLISZ za
Marcin NIKRANT wstrzymał się
Florian PIEPER za
Eugeniusz PLIŃSKI za
Marcin SELONKE za
Marcin SIKORA za
Adam STYN za
Monika WEGNER przeciw

. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały nr XXIX/146/16 Rady Gminy Puck z dnia 29 grudnia 2016 r. w sprawie zapewnienia wspólnej obsługi administracyjnej, finansowej i organizacyjnej niektórym jednostkom organizacyjnym Gminy Puck oraz zmian w statucie Zespołu Obsługi Placówek Oświatowych w Gminie Puck. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
20 0 0

Imię i nazwisko Głos
Józef BIAŁK za
Waldemar BRADTKE za
Arkadiusz DETTLAFF za
Jan ELLWART za
Jan GŁOWIENKA za
Przemysław GRANDICKI za
Zbigniew GROENWALD za
Aleksandra HALLMANN za
Sławomir IDKOWIAK za
Łukasz KORTHALS za
Henryk KUNC za
Józef MUSIAŁKOWSKI za
Wojciech MYŚLISZ za
Marcin NIKRANT za
Florian PIEPER za
Eugeniusz PLIŃSKI za
Marcin SELONKE za
Marcin SIKORA za
Adam STYN za
Monika WEGNER za

. Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia szczegółowych zasad ponoszenia odpłatności za pobyt w ośrodkach wsparcia. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
20 0 0

Imię i nazwisko Głos
Józef BIAŁK za
Waldemar BRADTKE za
Arkadiusz DETTLAFF za
Jan ELLWART za
Jan GŁOWIENKA za
Przemysław GRANDICKI za
Zbigniew GROENWALD za
Aleksandra HALLMANN za
Sławomir IDKOWIAK za
Łukasz KORTHALS za
Henryk KUNC za
Józef MUSIAŁKOWSKI za
Wojciech MYŚLISZ za
Marcin NIKRANT za
Florian PIEPER za
Eugeniusz PLIŃSKI za
Marcin SELONKE za
Marcin SIKORA za
Adam STYN za
Monika WEGNER za

Podjęcie uchwały w sprawie nadania nazwy ulicy w miejscowości Mechowo. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
20 0 0

Imię i nazwisko Głos
Józef BIAŁK za
Waldemar BRADTKE za
Arkadiusz DETTLAFF za
Jan ELLWART za
Jan GŁOWIENKA za
Przemysław GRANDICKI za
Zbigniew GROENWALD za
Aleksandra HALLMANN za
Sławomir IDKOWIAK za
Łukasz KORTHALS za
Henryk KUNC za
Józef MUSIAŁKOWSKI za
Wojciech MYŚLISZ za
Marcin NIKRANT za
Florian PIEPER za
Eugeniusz PLIŃSKI za
Marcin SELONKE za
Marcin SIKORA za
Adam STYN za
Monika WEGNER za

Podjęcie uchwały w sprawie nadania nazw ulic w miejscowości Swarzewo. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 2 3

Imię i nazwisko Głos
Józef BIAŁK za
Waldemar BRADTKE za
Arkadiusz DETTLAFF przeciw
Jan ELLWART za
Jan GŁOWIENKA za
Przemysław GRANDICKI za
Zbigniew GROENWALD przeciw
Aleksandra HALLMANN wstrzymał się
Sławomir IDKOWIAK za
Łukasz KORTHALS za
Henryk KUNC za
Józef MUSIAŁKOWSKI za
Wojciech MYŚLISZ za
Marcin NIKRANT przeciw
Florian PIEPER za
Eugeniusz PLIŃSKI za
Marcin SELONKE za
Marcin SIKORA za
Adam STYN za
Monika WEGNER wstrzymał się

Podjęcie uchwały w sprawie zmiany nadania nazwy ulicy w miejscowości Swarzewo. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
17 2 1

Imię i nazwisko Głos
Józef BIAŁK za
Waldemar BRADTKE za
Arkadiusz DETTLAFF przeciw
Jan ELLWART za
Jan GŁOWIENKA za
Przemysław GRANDICKI za
Zbigniew GROENWALD za
Aleksandra HALLMANN wstrzymał się
Sławomir IDKOWIAK za
Łukasz KORTHALS za
Henryk KUNC za
Józef MUSIAŁKOWSKI za
Wojciech MYŚLISZ za
Marcin NIKRANT za
Florian PIEPER za
Eugeniusz PLIŃSKI za
Marcin SELONKE za
Marcin SIKORA za
Adam STYN za
Monika WEGNER wstrzymał się

Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na nabycie przez Gminę Puck nieruchomości położonej w obrębie geodezyjnym Darzlubie. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
20 0 0

Imię i nazwisko Głos
Józef BIAŁK za
Waldemar BRADTKE za
Arkadiusz DETTLAFF za
Jan ELLWART za
Jan GŁOWIENKA za
Przemysław GRANDICKI za
Zbigniew GROENWALD za
Aleksandra HALLMANN za
Sławomir IDKOWIAK za
Łukasz KORTHALS za
Henryk KUNC za
Józef MUSIAŁKOWSKI za
Wojciech MYŚLISZ za
Marcin NIKRANT za
Florian PIEPER za
Eugeniusz PLIŃSKI za
Marcin SELONKE za
Marcin SIKORA za
Adam STYN za
Monika WEGNER za

Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na nabycie przez Gminę Puck nieruchomości położonej w obrębie geodezyjnym Zdrada. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
20 0 0

Imię i nazwisko Głos
Józef BIAŁK za
Waldemar BRADTKE za
Arkadiusz DETTLAFF za
Jan ELLWART za
Jan GŁOWIENKA za
Przemysław GRANDICKI za
Zbigniew GROENWALD za
Aleksandra HALLMANN za
Sławomir IDKOWIAK za
Łukasz KORTHALS za
Henryk KUNC za
Józef MUSIAŁKOWSKI za
Wojciech MYŚLISZ za
Marcin NIKRANT za
Florian PIEPER za
Eugeniusz PLIŃSKI za
Marcin SELONKE za
Marcin SIKORA za
Adam STYN za
Monika WEGNER za

Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na nieodpłatne przejęcie przez Gminę Puck nieruchomości położonej w obrębie ewidencyjnym Żelistrzewo. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
20 0 0

Imię i nazwisko Głos
Józef BIAŁK za
Waldemar BRADTKE za
Arkadiusz DETTLAFF za
Jan ELLWART za
Jan GŁOWIENKA za
Przemysław GRANDICKI za
Zbigniew GROENWALD za
Aleksandra HALLMANN za
Sławomir IDKOWIAK za
Łukasz KORTHALS za
Henryk KUNC za
Józef MUSIAŁKOWSKI za
Wojciech MYŚLISZ za
Marcin NIKRANT za
Florian PIEPER za
Eugeniusz PLIŃSKI za
Marcin SELONKE za
Marcin SIKORA za
Adam STYN za
Monika WEGNER za

Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na sprzedaż w formie bezprzetargowej mienia gminnego, położonego w obrębie geodezyjnym Rekowo Górne, gmina Puck. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
20 0 0

Imię i nazwisko Głos
Józef BIAŁK za
Waldemar BRADTKE za
Arkadiusz DETTLAFF za
Jan ELLWART za
Jan GŁOWIENKA za
Przemysław GRANDICKI za
Zbigniew GROENWALD za
Aleksandra HALLMANN za
Sławomir IDKOWIAK za
Łukasz KORTHALS za
Henryk KUNC za
Józef MUSIAŁKOWSKI za
Wojciech MYŚLISZ za
Marcin NIKRANT za
Florian PIEPER za
Eugeniusz PLIŃSKI za
Marcin SELONKE za
Marcin SIKORA za
Adam STYN za
Monika WEGNER za

Podjęcie uchwały w sprawie rozpatrzenia petycji wniesionej przez Stowarzyszenie na rzecz rozwoju wsi Swarzewo „Turystyczne Swarzewo”. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
14 2 4

Imię i nazwisko Głos
Józef BIAŁK za
Waldemar BRADTKE za
Arkadiusz DETTLAFF przeciw
Jan ELLWART za
Jan GŁOWIENKA za
Przemysław GRANDICKI za
Zbigniew GROENWALD przeciw
Aleksandra HALLMANN wstrzymał się
Sławomir IDKOWIAK za
Łukasz KORTHALS za
Henryk KUNC za
Józef MUSIAŁKOWSKI za
Wojciech MYŚLISZ wstrzymał się
Marcin NIKRANT przeciw
Florian PIEPER za
Eugeniusz PLIŃSKI za
Marcin SELONKE za
Marcin SIKORA za
Adam STYN za
Monika WEGNER przeciw

Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia zmiany Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Puck (Brudzewo – zmiana X). przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
20 0 0

Imię i nazwisko Głos
Józef BIAŁK za
Waldemar BRADTKE za
Arkadiusz DETTLAFF za
Jan ELLWART za
Jan GŁOWIENKA za
Przemysław GRANDICKI za
Zbigniew GROENWALD za
Aleksandra HALLMANN za
Sławomir IDKOWIAK za
Łukasz KORTHALS za
Henryk KUNC za
Józef MUSIAŁKOWSKI za
Wojciech MYŚLISZ za
Marcin NIKRANT za
Florian PIEPER za
Eugeniusz PLIŃSKI za
Marcin SELONKE za
Marcin SIKORA za
Adam STYN za
Monika WEGNER za

Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego fragmentu miejscowości Starzyński Dwór. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
20 0 0

Imię i nazwisko Głos
Józef BIAŁK za
Waldemar BRADTKE za
Arkadiusz DETTLAFF za
Jan ELLWART za
Jan GŁOWIENKA za
Przemysław GRANDICKI za
Zbigniew GROENWALD za
Aleksandra HALLMANN za
Sławomir IDKOWIAK za
Łukasz KORTHALS za
Henryk KUNC za
Józef MUSIAŁKOWSKI za
Wojciech MYŚLISZ za
Marcin NIKRANT za
Florian PIEPER za
Eugeniusz PLIŃSKI za
Marcin SELONKE za
Marcin SIKORA za
Adam STYN za
Monika WEGNER za

Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego fragmentu miejscowości Mechowo. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
20 0 0

Imię i nazwisko Głos
Józef BIAŁK za
Waldemar BRADTKE za
Arkadiusz DETTLAFF za
Jan ELLWART za
Jan GŁOWIENKA za
Przemysław GRANDICKI za
Zbigniew GROENWALD za
Aleksandra HALLMANN za
Sławomir IDKOWIAK za
Łukasz KORTHALS za
Henryk KUNC za
Józef MUSIAŁKOWSKI za
Wojciech MYŚLISZ za
Marcin NIKRANT za
Florian PIEPER za
Eugeniusz PLIŃSKI za
Marcin SELONKE za
Marcin SIKORA za
Adam STYN za
Monika WEGNER za

Podjęcie uchwały w sprawie przystąpienia do sporządzenia zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego fragmentu wsi Błądzikowo (w rejonie ul. Brzozowej). przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
20 0 0

Imię i nazwisko Głos
Józef BIAŁK za
Waldemar BRADTKE za
Arkadiusz DETTLAFF za
Jan ELLWART za
Jan GŁOWIENKA za
Przemysław GRANDICKI za
Zbigniew GROENWALD za
Aleksandra HALLMANN za
Sławomir IDKOWIAK za
Łukasz KORTHALS za
Henryk KUNC za
Józef MUSIAŁKOWSKI za
Wojciech MYŚLISZ za
Marcin NIKRANT za
Florian PIEPER za
Eugeniusz PLIŃSKI za
Marcin SELONKE za
Marcin SIKORA za
Adam STYN za
Monika WEGNER za

Podjęcie uchwały w sprawie przystąpienia do sporządzenia zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego fragmentu wsi Osłonino – część północna, gmina Puck, w rejonie ul. Młyńskiej i ul. Rybackiej. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
20 0 0

Imię i nazwisko Głos
Józef BIAŁK za
Waldemar BRADTKE za
Arkadiusz DETTLAFF za
Jan ELLWART za
Jan GŁOWIENKA za
Przemysław GRANDICKI za
Zbigniew GROENWALD za
Aleksandra HALLMANN za
Sławomir IDKOWIAK za
Łukasz KORTHALS za
Henryk KUNC za
Józef MUSIAŁKOWSKI za
Wojciech MYŚLISZ za
Marcin NIKRANT za
Florian PIEPER za
Eugeniusz PLIŃSKI za
Marcin SELONKE za
Marcin SIKORA za
Adam STYN za
Monika WEGNER za

Podjęcie uchwały w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego fragmentu miejscowości Sławutowo („Sławutowo I”). przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
19 1 0

Imię i nazwisko Głos
Józef BIAŁK za
Waldemar BRADTKE za
Arkadiusz DETTLAFF wstrzymał się
Jan ELLWART za
Jan GŁOWIENKA za
Przemysław GRANDICKI za
Zbigniew GROENWALD za
Aleksandra HALLMANN za
Sławomir IDKOWIAK za
Łukasz KORTHALS za
Henryk KUNC za
Józef MUSIAŁKOWSKI za
Wojciech MYŚLISZ za
Marcin NIKRANT za
Florian PIEPER za
Eugeniusz PLIŃSKI za
Marcin SELONKE za
Marcin SIKORA za
Adam STYN za
Monika WEGNER za

Podjęcie uchwały w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego fragmentu miejscowości Żelistrzewo (część północna). przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
19 0 0

Imię i nazwisko Głos
Józef BIAŁK za
Waldemar BRADTKE za
Arkadiusz DETTLAFF za
Jan ELLWART za
Jan GŁOWIENKA za
Przemysław GRANDICKI za
Zbigniew GROENWALD za
Aleksandra HALLMANN za
Sławomir IDKOWIAK za
Łukasz KORTHALS za
Henryk KUNC za
Józef MUSIAŁKOWSKI za
Wojciech MYŚLISZ za
Marcin NIKRANT za
Florian PIEPER za
Marcin SELONKE za
Marcin SIKORA za
Adam STYN za
Monika WEGNER za

Podjęcie uchwały w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego fragmentu miejscowości Radoszewo (zabudowania). przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
19 0 0

Imię i nazwisko Głos
Józef BIAŁK za
Waldemar BRADTKE za
Arkadiusz DETTLAFF za
Jan ELLWART za
Jan GŁOWIENKA za
Przemysław GRANDICKI za
Zbigniew GROENWALD za
Aleksandra HALLMANN za
Sławomir IDKOWIAK za
Łukasz KORTHALS za
Henryk KUNC za
Józef MUSIAŁKOWSKI za
Wojciech MYŚLISZ za
Marcin NIKRANT za
Florian PIEPER za
Marcin SELONKE za
Marcin SIKORA za
Adam STYN za
Monika WEGNER za

Podjęcie uchwały w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego fragmentu miejscowości Osłonino i fragmentu miejscowości Żelistrzewo przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
19 0 0

Imię i nazwisko Głos
Józef BIAŁK za
Waldemar BRADTKE za
Arkadiusz DETTLAFF za
Jan ELLWART za
Jan GŁOWIENKA za
Przemysław GRANDICKI za
Zbigniew GROENWALD za
Aleksandra HALLMANN za
Sławomir IDKOWIAK za
Łukasz KORTHALS za
Henryk KUNC za
Józef MUSIAŁKOWSKI za
Wojciech MYŚLISZ za
Marcin NIKRANT za
Florian PIEPER za
Marcin SELONKE za
Marcin SIKORA za
Adam STYN za
Monika WEGNER za

Podjęcie uchwały w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego fragmentu miejscowości Smolno i fragmentu miejscowości Sławutówko. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
19 0 0

Imię i nazwisko Głos
Józef BIAŁK za
Waldemar BRADTKE za
Arkadiusz DETTLAFF za
Jan ELLWART za
Jan GŁOWIENKA za
Przemysław GRANDICKI za
Zbigniew GROENWALD za
Aleksandra HALLMANN za
Sławomir IDKOWIAK za
Łukasz KORTHALS za
Henryk KUNC za
Józef MUSIAŁKOWSKI za
Wojciech MYŚLISZ za
Marcin NIKRANT za
Florian PIEPER za
Marcin SELONKE za
Marcin SIKORA za
Adam STYN za
Monika WEGNER za

Podjęcie uchwały w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego fragmentu miejscowości Błądzikowo i fragmentu miejscowości Żelistrzewo. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
19 0 0

Imię i nazwisko Głos
Józef BIAŁK za
Waldemar BRADTKE za
Arkadiusz DETTLAFF za
Jan ELLWART za
Jan GŁOWIENKA za
Przemysław GRANDICKI za
Zbigniew GROENWALD za
Aleksandra HALLMANN za
Sławomir IDKOWIAK za
Łukasz KORTHALS za
Henryk KUNC za
Józef MUSIAŁKOWSKI za
Wojciech MYŚLISZ za
Marcin NIKRANT za
Florian PIEPER za
Marcin SELONKE za
Marcin SIKORA za
Adam STYN za
Monika WEGNER za

Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia opłaty za pobyt dzieci w Samorządowym Żłobku w Starzynie, maksymalnej wysokości opłaty za wyżywienie oraz warunków zwolnienia z tych opłat. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
19 0 0

Imię i nazwisko Głos
Józef BIAŁK za
Waldemar BRADTKE za
Arkadiusz DETTLAFF za
Jan ELLWART za
Jan GŁOWIENKA za
Przemysław GRANDICKI za
Zbigniew GROENWALD za
Aleksandra HALLMANN za
Sławomir IDKOWIAK za
Łukasz KORTHALS za
Henryk KUNC za
Józef MUSIAŁKOWSKI za
Wojciech MYŚLISZ za
Marcin NIKRANT za
Florian PIEPER za
Marcin SELONKE za
Marcin SIKORA za
Adam STYN za
Monika WEGNER za

Podjęcie uchwały w sprawie zaliczenia drogi do kategorii dróg gminnych i ustalenia jej przebiegu przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
19 0 0

Imię i nazwisko Głos
Józef BIAŁK za
Waldemar BRADTKE za
Arkadiusz DETTLAFF za
Jan ELLWART za
Jan GŁOWIENKA za
Przemysław GRANDICKI za
Zbigniew GROENWALD za
Aleksandra HALLMANN za
Sławomir IDKOWIAK za
Łukasz KORTHALS za
Henryk KUNC za
Józef MUSIAŁKOWSKI za
Wojciech MYŚLISZ za
Marcin NIKRANT za
Florian PIEPER za
Marcin SELONKE za
Marcin SIKORA za
Adam STYN za
Monika WEGNER za

Podjęcie uchwały w sprawie zaliczenia drogi do kategorii dróg gminnych i ustalenia jej przebiegu przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
19 0 0

Imię i nazwisko Głos
Józef BIAŁK za
Waldemar BRADTKE za
Arkadiusz DETTLAFF za
Jan ELLWART za
Jan GŁOWIENKA za
Przemysław GRANDICKI za
Zbigniew GROENWALD za
Aleksandra HALLMANN za
Sławomir IDKOWIAK za
Łukasz KORTHALS za
Henryk KUNC za
Józef MUSIAŁKOWSKI za
Wojciech MYŚLISZ za
Marcin NIKRANT za
Florian PIEPER za
Marcin SELONKE za
Marcin SIKORA za
Adam STYN za
Monika WEGNER za

Podjęcie uchwały w sprawie określenia przystanków w Domatówku których właścicielem i zarządzającym jest Gmina Puck oraz warunków i zasad korzystania z tego przystanku. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
19 0 0

Imię i nazwisko Głos
Józef BIAŁK za
Waldemar BRADTKE za
Arkadiusz DETTLAFF za
Jan ELLWART za
Jan GŁOWIENKA za
Przemysław GRANDICKI za
Zbigniew GROENWALD za
Aleksandra HALLMANN za
Sławomir IDKOWIAK za
Łukasz KORTHALS za
Henryk KUNC za
Józef MUSIAŁKOWSKI za
Wojciech MYŚLISZ za
Marcin NIKRANT za
Florian PIEPER za
Marcin SELONKE za
Marcin SIKORA za
Adam STYN za
Monika WEGNER za

Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Uchwały Nr VII/59/19 Rady Gminy Puck z dnia 25 kwietnia 2019 roku w sprawie współdziałania z Ochotniczą Strażą Pożąrną w Starzynie. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
19 0 0

Imię i nazwisko Głos
Józef BIAŁK za
Waldemar BRADTKE za
Arkadiusz DETTLAFF za
Jan ELLWART za
Jan GŁOWIENKA za
Przemysław GRANDICKI za
Zbigniew GROENWALD za
Aleksandra HALLMANN za
Sławomir IDKOWIAK za
Łukasz KORTHALS za
Henryk KUNC za
Józef MUSIAŁKOWSKI za
Wojciech MYŚLISZ za
Marcin NIKRANT za
Florian PIEPER za
Marcin SELONKE za
Marcin SIKORA za
Adam STYN za
Monika WEGNER za

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Przewodniczący Rady
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Przewodniczący Rady
Ostatnia aktualizacja: - -