Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy Puck
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

System eWrota

Rezerwacja
Umów się na wizytę w jednostce.

Wyniki głosowań


Rozszerzenie porządku obrad przyjęto (w. bezwzględna)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
20

Imię i nazwisko Głos
Józef BIAŁK za
Waldemar BRADTKE za
Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK za
Arkadiusz DETTLAFF za
Jan ELLWART za
Jan GŁOWIENKA za
Przemysław GRANDICKI za
Zbigniew GROENWALD za
Aleksandra HALLMANN za
Sławomir IDKOWIAK za
Łukasz KORTHALS za
Henryk KUNC za
Józef MUSIAŁKOWSKI za
Marcin NIKRANT za
Florian PIEPER za
Eugeniusz PLIŃSKI za
Marcin SELONKE za
Marcin SIKORA za
Adam STYN za
Monika WEGNER za

Przyjęcie porządku obrad. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
20 0 0

Imię i nazwisko Głos
Józef BIAŁK za
Waldemar BRADTKE za
Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK za
Arkadiusz DETTLAFF za
Jan ELLWART za
Jan GŁOWIENKA za
Przemysław GRANDICKI za
Zbigniew GROENWALD za
Aleksandra HALLMANN za
Sławomir IDKOWIAK za
Łukasz KORTHALS za
Henryk KUNC za
Józef MUSIAŁKOWSKI za
Marcin NIKRANT za
Florian PIEPER za
Eugeniusz PLIŃSKI za
Marcin SELONKE za
Marcin SIKORA za
Adam STYN za
Monika WEGNER za

Przyjęcie protokołu z XII sesji zwyczajnej Rady Gminy Puck. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
20 0 0

Imię i nazwisko Głos
Józef BIAŁK za
Waldemar BRADTKE za
Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK za
Arkadiusz DETTLAFF za
Jan ELLWART za
Jan GŁOWIENKA za
Przemysław GRANDICKI za
Zbigniew GROENWALD za
Aleksandra HALLMANN za
Sławomir IDKOWIAK za
Łukasz KORTHALS za
Henryk KUNC za
Józef MUSIAŁKOWSKI za
Marcin NIKRANT za
Florian PIEPER za
Eugeniusz PLIŃSKI za
Marcin SELONKE za
Marcin SIKORA za
Adam STYN za
Monika WEGNER za

Sprawozdanie z działalności Wójta w okresie między sesjami. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
19 0 0

Imię i nazwisko Głos
Józef BIAŁK za
Waldemar BRADTKE za
Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK za
Arkadiusz DETTLAFF za
Jan ELLWART za
Jan GŁOWIENKA za
Przemysław GRANDICKI za
Zbigniew GROENWALD za
Aleksandra HALLMANN za
Sławomir IDKOWIAK za
Henryk KUNC za
Józef MUSIAŁKOWSKI za
Wojciech MYŚLISZ za
Marcin NIKRANT za
Florian PIEPER za
Eugeniusz PLIŃSKI za
Marcin SELONKE za
Marcin SIKORA za
Adam STYN za

Informacja o stanie rolnictwa w Gminie Puck. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
19 0 0

Imię i nazwisko Głos
Józef BIAŁK za
Waldemar BRADTKE za
Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK za
Arkadiusz DETTLAFF za
Jan ELLWART za
Jan GŁOWIENKA za
Przemysław GRANDICKI za
Zbigniew GROENWALD za
Aleksandra HALLMANN za
Sławomir IDKOWIAK za
Henryk KUNC za
Józef MUSIAŁKOWSKI za
Wojciech MYŚLISZ za
Marcin NIKRANT za
Florian PIEPER za
Eugeniusz PLIŃSKI za
Marcin SELONKE za
Marcin SIKORA za
Adam STYN za

Informacja o stanie ochrony środowiska, gospodarce wodnej i ściekowej w Gminie Puck. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
17 1 1

Imię i nazwisko Głos
Józef BIAŁK za
Waldemar BRADTKE za
Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK wstrzymał się
Arkadiusz DETTLAFF przeciw
Jan ELLWART za
Jan GŁOWIENKA za
Przemysław GRANDICKI za
Zbigniew GROENWALD za
Aleksandra HALLMANN za
Sławomir IDKOWIAK za
Henryk KUNC za
Józef MUSIAŁKOWSKI za
Wojciech MYŚLISZ za
Marcin NIKRANT za
Florian PIEPER za
Eugeniusz PLIŃSKI za
Marcin SELONKE za
Marcin SIKORA za
Adam STYN za

Informacja dotycząca funkcjonowania systemu gospodarki odpadami komunalnymi na terenie Gminy Puck. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
18 1 0

Imię i nazwisko Głos
Józef BIAŁK za
Waldemar BRADTKE za
Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK wstrzymał się
Arkadiusz DETTLAFF za
Jan ELLWART za
Jan GŁOWIENKA za
Przemysław GRANDICKI za
Zbigniew GROENWALD za
Aleksandra HALLMANN za
Sławomir IDKOWIAK za
Henryk KUNC za
Józef MUSIAŁKOWSKI za
Wojciech MYŚLISZ za
Marcin NIKRANT za
Florian PIEPER za
Eugeniusz PLIŃSKI za
Marcin SELONKE za
Marcin SIKORA za
Adam STYN za

Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Puck. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
19 0 0

Imię i nazwisko Głos
Józef BIAŁK za
Waldemar BRADTKE za
Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK za
Arkadiusz DETTLAFF za
Jan ELLWART za
Jan GŁOWIENKA za
Przemysław GRANDICKI za
Zbigniew GROENWALD za
Aleksandra HALLMANN za
Sławomir IDKOWIAK za
Henryk KUNC za
Józef MUSIAŁKOWSKI za
Wojciech MYŚLISZ za
Marcin NIKRANT za
Florian PIEPER za
Eugeniusz PLIŃSKI za
Marcin SELONKE za
Marcin SIKORA za
Adam STYN za

Podjęcie uchwały w sprawie zmian w budżecie gminy na 2019 rok. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
19 0 0

Imię i nazwisko Głos
Józef BIAŁK za
Waldemar BRADTKE za
Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK za
Arkadiusz DETTLAFF za
Jan ELLWART za
Jan GŁOWIENKA za
Przemysław GRANDICKI za
Zbigniew GROENWALD za
Aleksandra HALLMANN za
Sławomir IDKOWIAK za
Henryk KUNC za
Józef MUSIAŁKOWSKI za
Wojciech MYŚLISZ za
Marcin NIKRANT za
Florian PIEPER za
Eugeniusz PLIŃSKI za
Marcin SELONKE za
Marcin SIKORA za
Adam STYN za

Uchwała uchylająca uchwałę Nr X/73/11 Rady Gminy Puck z dnia 31 sierpnia 2011 r. w sprawie Regulaminu określającego kryteria i tryb przyznawania nagród dla nauczycieli. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
19 0 0

Imię i nazwisko Głos
Józef BIAŁK za
Waldemar BRADTKE za
Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK za
Arkadiusz DETTLAFF za
Jan ELLWART za
Jan GŁOWIENKA za
Przemysław GRANDICKI za
Zbigniew GROENWALD za
Aleksandra HALLMANN za
Sławomir IDKOWIAK za
Henryk KUNC za
Józef MUSIAŁKOWSKI za
Wojciech MYŚLISZ za
Marcin NIKRANT za
Florian PIEPER za
Eugeniusz PLIŃSKI za
Marcin SELONKE za
Marcin SIKORA za
Adam STYN za

Podjęcie uchwały w sprawie regulaminu określającego tryb i kryteria przyznawania nagród ze specjalnego funduszu nagród dla nauczycieli szkół, dla których organem prowadzącym jest Gmina Puck, za ich osiągnięcia w zakresie pracy dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej, w tym realizacji zadań związanych z zapewnieniem bezpieczeństwa uczniom w czasie zajęć organizowanych przez szkołę, oraz realizacji innych zadań statutowych szkoły. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
18 1 0

Imię i nazwisko Głos
Józef BIAŁK za
Waldemar BRADTKE za
Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK za
Arkadiusz DETTLAFF za
Jan ELLWART za
Jan GŁOWIENKA za
Przemysław GRANDICKI za
Zbigniew GROENWALD za
Aleksandra HALLMANN za
Sławomir IDKOWIAK za
Henryk KUNC za
Józef MUSIAŁKOWSKI za
Wojciech MYŚLISZ za
Marcin NIKRANT wstrzymał się
Florian PIEPER za
Eugeniusz PLIŃSKI za
Marcin SELONKE za
Marcin SIKORA za
Adam STYN za

Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na nieodpłatne przejecie przez Gminę Puck nieruchomości położonej w obrębie ewidencyjnym Łebcz. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
18 0 0

Imię i nazwisko Głos
Józef BIAŁK za
Waldemar BRADTKE za
Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK za
Arkadiusz DETTLAFF za
Jan ELLWART za
Jan GŁOWIENKA za
Przemysław GRANDICKI za
Zbigniew GROENWALD za
Aleksandra HALLMANN za
Sławomir IDKOWIAK za
Henryk KUNC za
Józef MUSIAŁKOWSKI za
Wojciech MYŚLISZ za
Florian PIEPER za
Eugeniusz PLIŃSKI za
Marcin SELONKE za
Marcin SIKORA za
Adam STYN za

Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zamianę nieruchomości gruntowych położonych w obrębie geodezyjnym Sławutowo. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
18 0 0

Imię i nazwisko Głos
Józef BIAŁK za
Waldemar BRADTKE za
Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK za
Arkadiusz DETTLAFF za
Jan ELLWART za
Jan GŁOWIENKA za
Przemysław GRANDICKI za
Zbigniew GROENWALD za
Aleksandra HALLMANN za
Sławomir IDKOWIAK za
Henryk KUNC za
Józef MUSIAŁKOWSKI za
Wojciech MYŚLISZ za
Florian PIEPER za
Eugeniusz PLIŃSKI za
Marcin SELONKE za
Marcin SIKORA za
Adam STYN za

Podjecie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na nabycie przez Gminę Puck nieruchomości położonej w obrębie geodezyjnym Połczyno. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
18 0 0

Imię i nazwisko Głos
Józef BIAŁK za
Waldemar BRADTKE za
Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK za
Arkadiusz DETTLAFF za
Jan ELLWART za
Jan GŁOWIENKA za
Przemysław GRANDICKI za
Zbigniew GROENWALD za
Aleksandra HALLMANN za
Sławomir IDKOWIAK za
Henryk KUNC za
Józef MUSIAŁKOWSKI za
Wojciech MYŚLISZ za
Florian PIEPER za
Eugeniusz PLIŃSKI za
Marcin SELONKE za
Marcin SIKORA za
Adam STYN za

Podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały w sprawie ustalenia wysokości stawek opłat za zajęcie pasa drogowego dróg, dla których zarządcą jest Wójt Gminy Puck. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
18 0 0

Imię i nazwisko Głos
Józef BIAŁK za
Waldemar BRADTKE za
Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK za
Arkadiusz DETTLAFF za
Jan ELLWART za
Jan GŁOWIENKA za
Przemysław GRANDICKI za
Zbigniew GROENWALD za
Aleksandra HALLMANN za
Sławomir IDKOWIAK za
Henryk KUNC za
Józef MUSIAŁKOWSKI za
Wojciech MYŚLISZ za
Florian PIEPER za
Eugeniusz PLIŃSKI za
Marcin SELONKE za
Marcin SIKORA za
Adam STYN za

Podjęcie uchwały w sprawie uchylenia uchwał Rady Gminy Puck nr VII/59/19 z dnia 25 kwietnia 2019 r. oraz nr XII/120/19 z dnia 29 sierpnia 2019 r. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
17 1 0

Imię i nazwisko Głos
Józef BIAŁK za
Waldemar BRADTKE za
Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK za
Arkadiusz DETTLAFF za
Jan ELLWART za
Jan GŁOWIENKA za
Przemysław GRANDICKI za
Zbigniew GROENWALD za
Aleksandra HALLMANN za
Sławomir IDKOWIAK za
Henryk KUNC wstrzymał się
Józef MUSIAŁKOWSKI za
Wojciech MYŚLISZ za
Florian PIEPER za
Eugeniusz PLIŃSKI za
Marcin SELONKE za
Marcin SIKORA za
Adam STYN za

Podjęcie uchwały w sprawie określenia trybu i sposobu powoływania i odwoływania członków Gminnego Zespołu Interdyscyplinarnego w Pucku oraz szczegółowych warunków jego funkcjonowania. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
18 0 0

Imię i nazwisko Głos
Józef BIAŁK za
Waldemar BRADTKE za
Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK za
Arkadiusz DETTLAFF za
Jan ELLWART za
Jan GŁOWIENKA za
Przemysław GRANDICKI za
Zbigniew GROENWALD za
Aleksandra HALLMANN za
Sławomir IDKOWIAK za
Henryk KUNC za
Józef MUSIAŁKOWSKI za
Wojciech MYŚLISZ za
Florian PIEPER za
Eugeniusz PLIŃSKI za
Marcin SELONKE za
Marcin SIKORA za
Adam STYN za

Podjęcie uchwały w sprawie uzgodnienia prac do wykonania w celu ochrony pomników przyrody . przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
18 0 0

Imię i nazwisko Głos
Józef BIAŁK za
Waldemar BRADTKE za
Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK za
Arkadiusz DETTLAFF za
Jan ELLWART za
Jan GŁOWIENKA za
Przemysław GRANDICKI za
Zbigniew GROENWALD za
Aleksandra HALLMANN za
Sławomir IDKOWIAK za
Henryk KUNC za
Józef MUSIAŁKOWSKI za
Wojciech MYŚLISZ za
Florian PIEPER za
Eugeniusz PLIŃSKI za
Marcin SELONKE za
Marcin SIKORA za
Adam STYN za

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Przewodniczący Rady
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Przewodniczący Rady
Ostatnia aktualizacja: - -