Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy Puck
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

System eWrota

Rezerwacja
Umów się na wizytę w jednostce.

Wyniki głosowań


Przyjęcie zmian w proponowanym porządku obrad. przyjęto (w. bezwzględna)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
19 1

Imię i nazwisko Głos
Józef BIAŁK za
Waldemar BRADTKE za
Arkadiusz DETTLAFF za
Jan ELLWART za
Jan GŁOWIENKA za
Przemysław GRANDICKI za
Zbigniew GROENWALD za
Aleksandra HALLMANN za
Sławomir IDKOWIAK za
Łukasz KORTHALS za
Henryk KUNC za
Józef MUSIAŁKOWSKI za
Wojciech MYŚLISZ za
Marcin NIKRANT przeciw
Florian PIEPER za
Eugeniusz PLIŃSKI za
Marcin SELONKE za
Marcin SIKORA za
Adam STYN za
Monika WEGNER za

Przyjęcie porządku obrad. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
19 0 1

Imię i nazwisko Głos
Józef BIAŁK za
Waldemar BRADTKE za
Arkadiusz DETTLAFF za
Jan ELLWART za
Jan GŁOWIENKA za
Przemysław GRANDICKI za
Zbigniew GROENWALD za
Aleksandra HALLMANN za
Sławomir IDKOWIAK za
Łukasz KORTHALS za
Henryk KUNC za
Józef MUSIAŁKOWSKI za
Wojciech MYŚLISZ za
Marcin NIKRANT przeciw
Florian PIEPER za
Eugeniusz PLIŃSKI za
Marcin SELONKE za
Marcin SIKORA za
Adam STYN za
Monika WEGNER za

Przyjęcie protokołu z XXII (zdalnej - online) sesji Rady Gminy Puck. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
18 0 2

Imię i nazwisko Głos
Józef BIAŁK za
Waldemar BRADTKE za
Arkadiusz DETTLAFF przeciw
Jan ELLWART za
Jan GŁOWIENKA za
Przemysław GRANDICKI za
Zbigniew GROENWALD za
Aleksandra HALLMANN za
Sławomir IDKOWIAK za
Łukasz KORTHALS za
Henryk KUNC za
Józef MUSIAŁKOWSKI za
Wojciech MYŚLISZ za
Marcin NIKRANT za
Florian PIEPER za
Eugeniusz PLIŃSKI za
Marcin SELONKE za
Marcin SIKORA za
Adam STYN za
Monika WEGNER przeciw

Sprawozdanie z działalności Wójta w okresie między sesjami. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
20 0 0

Imię i nazwisko Głos
Józef BIAŁK za
Waldemar BRADTKE za
Arkadiusz DETTLAFF za
Jan ELLWART za
Jan GŁOWIENKA za
Przemysław GRANDICKI za
Zbigniew GROENWALD za
Aleksandra HALLMANN za
Sławomir IDKOWIAK za
Łukasz KORTHALS za
Henryk KUNC za
Józef MUSIAŁKOWSKI za
Wojciech MYŚLISZ za
Marcin NIKRANT za
Florian PIEPER za
Eugeniusz PLIŃSKI za
Marcin SELONKE za
Marcin SIKORA za
Adam STYN za
Monika WEGNER za

Podjecie uchwały w sprawie udzielenia wotum zaufania Wójtowi Gminy Puck. przyjęto (w. bezwzględna)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
16 2 2

Imię i nazwisko Głos
Józef BIAŁK za
Waldemar BRADTKE za
Arkadiusz DETTLAFF przeciw
Jan ELLWART za
Jan GŁOWIENKA za
Przemysław GRANDICKI za
Zbigniew GROENWALD wstrzymał się
Aleksandra HALLMANN za
Sławomir IDKOWIAK za
Łukasz KORTHALS za
Henryk KUNC za
Józef MUSIAŁKOWSKI za
Wojciech MYŚLISZ za
Marcin NIKRANT przeciw
Florian PIEPER za
Eugeniusz PLIŃSKI za
Marcin SELONKE za
Marcin SIKORA za
Adam STYN za
Monika WEGNER wstrzymał się

Podjęcie uchwały w sprawie rozpatrzenia i zatwierdzenia sprawozdania finansowego wraz ze sprawozdaniem z wykonania budżetu za 2019 rok. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
20 0 0

Imię i nazwisko Głos
Józef BIAŁK za
Waldemar BRADTKE za
Arkadiusz DETTLAFF za
Jan ELLWART za
Jan GŁOWIENKA za
Przemysław GRANDICKI za
Zbigniew GROENWALD za
Aleksandra HALLMANN za
Sławomir IDKOWIAK za
Łukasz KORTHALS za
Henryk KUNC za
Józef MUSIAŁKOWSKI za
Wojciech MYŚLISZ za
Marcin NIKRANT za
Florian PIEPER za
Eugeniusz PLIŃSKI za
Marcin SELONKE za
Marcin SIKORA za
Adam STYN za
Monika WEGNER za

Podjecie uchwały w sprawie udzielenia absolutorium Wójtowi Gminy Puck. przyjęto (w. bezwzględna)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
19 0 1

Imię i nazwisko Głos
Józef BIAŁK za
Waldemar BRADTKE za
Arkadiusz DETTLAFF przeciw
Jan ELLWART za
Jan GŁOWIENKA za
Przemysław GRANDICKI za
Zbigniew GROENWALD za
Aleksandra HALLMANN za
Sławomir IDKOWIAK za
Łukasz KORTHALS za
Henryk KUNC za
Józef MUSIAŁKOWSKI za
Wojciech MYŚLISZ za
Marcin NIKRANT za
Florian PIEPER za
Eugeniusz PLIŃSKI za
Marcin SELONKE za
Marcin SIKORA za
Adam STYN za
Monika WEGNER za

Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Puck. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
19 0 1

Imię i nazwisko Głos
Józef BIAŁK za
Waldemar BRADTKE za
Arkadiusz DETTLAFF za
Jan ELLWART za
Jan GŁOWIENKA za
Przemysław GRANDICKI za
Zbigniew GROENWALD za
Aleksandra HALLMANN za
Sławomir IDKOWIAK za
Łukasz KORTHALS za
Henryk KUNC za
Józef MUSIAŁKOWSKI za
Wojciech MYŚLISZ za
Marcin NIKRANT przeciw
Florian PIEPER za
Eugeniusz PLIŃSKI za
Marcin SELONKE za
Marcin SIKORA za
Adam STYN za
Monika WEGNER za

Podjęcie uchwały w sprawie zmiany budżetu Gminy Puck na 2020 rok. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
19 1 0

Imię i nazwisko Głos
Józef BIAŁK za
Waldemar BRADTKE za
Arkadiusz DETTLAFF za
Jan ELLWART za
Jan GŁOWIENKA za
Przemysław GRANDICKI za
Zbigniew GROENWALD za
Aleksandra HALLMANN za
Sławomir IDKOWIAK za
Łukasz KORTHALS za
Henryk KUNC za
Józef MUSIAŁKOWSKI za
Wojciech MYŚLISZ za
Marcin NIKRANT wstrzymał się
Florian PIEPER za
Eugeniusz PLIŃSKI za
Marcin SELONKE za
Marcin SIKORA za
Adam STYN za
Monika WEGNER za

Podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia zmian w Gminnym Programie Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych dla Gminy Puck na rok 2020. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
20 0 0

Imię i nazwisko Głos
Józef BIAŁK za
Waldemar BRADTKE za
Arkadiusz DETTLAFF za
Jan ELLWART za
Jan GŁOWIENKA za
Przemysław GRANDICKI za
Zbigniew GROENWALD za
Aleksandra HALLMANN za
Sławomir IDKOWIAK za
Łukasz KORTHALS za
Henryk KUNC za
Józef MUSIAŁKOWSKI za
Wojciech MYŚLISZ za
Marcin NIKRANT za
Florian PIEPER za
Eugeniusz PLIŃSKI za
Marcin SELONKE za
Marcin SIKORA za
Adam STYN za
Monika WEGNER za

Podjęcie uchwały w sprawie określenia średniej ceny jednostki paliwa w Gminie Puck na rok szkolny 2020/2021. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
20 0 0

Imię i nazwisko Głos
Józef BIAŁK za
Waldemar BRADTKE za
Arkadiusz DETTLAFF za
Jan ELLWART za
Jan GŁOWIENKA za
Przemysław GRANDICKI za
Zbigniew GROENWALD za
Aleksandra HALLMANN za
Sławomir IDKOWIAK za
Łukasz KORTHALS za
Henryk KUNC za
Józef MUSIAŁKOWSKI za
Wojciech MYŚLISZ za
Marcin NIKRANT za
Florian PIEPER za
Eugeniusz PLIŃSKI za
Marcin SELONKE za
Marcin SIKORA za
Adam STYN za
Monika WEGNER za

Podjęcie uchwały w sprawie regulaminu udzielania pomocy materialnej o charakterze socjalnym dla uczniów zamieszkałych na terenie Gminy Puck. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
20 0 0

Imię i nazwisko Głos
Józef BIAŁK za
Waldemar BRADTKE za
Arkadiusz DETTLAFF za
Jan ELLWART za
Jan GŁOWIENKA za
Przemysław GRANDICKI za
Zbigniew GROENWALD za
Aleksandra HALLMANN za
Sławomir IDKOWIAK za
Łukasz KORTHALS za
Henryk KUNC za
Józef MUSIAŁKOWSKI za
Wojciech MYŚLISZ za
Marcin NIKRANT za
Florian PIEPER za
Eugeniusz PLIŃSKI za
Marcin SELONKE za
Marcin SIKORA za
Adam STYN za
Monika WEGNER za

Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zamianę nieruchomości gruntowych położonych w obrębie geodezyjnym Łebcz. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
20 0 0

Imię i nazwisko Głos
Józef BIAŁK za
Waldemar BRADTKE za
Arkadiusz DETTLAFF za
Jan ELLWART za
Jan GŁOWIENKA za
Przemysław GRANDICKI za
Zbigniew GROENWALD za
Aleksandra HALLMANN za
Sławomir IDKOWIAK za
Łukasz KORTHALS za
Henryk KUNC za
Józef MUSIAŁKOWSKI za
Wojciech MYŚLISZ za
Marcin NIKRANT za
Florian PIEPER za
Eugeniusz PLIŃSKI za
Marcin SELONKE za
Marcin SIKORA za
Adam STYN za
Monika WEGNER za

Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na nieodpłatne przejęcie przez Gminę Puck nieruchomości położonej w obrębie ewidencyjnym Darzlubie. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
20 0 0

Imię i nazwisko Głos
Józef BIAŁK za
Waldemar BRADTKE za
Arkadiusz DETTLAFF za
Jan ELLWART za
Jan GŁOWIENKA za
Przemysław GRANDICKI za
Zbigniew GROENWALD za
Aleksandra HALLMANN za
Sławomir IDKOWIAK za
Łukasz KORTHALS za
Henryk KUNC za
Józef MUSIAŁKOWSKI za
Wojciech MYŚLISZ za
Marcin NIKRANT za
Florian PIEPER za
Eugeniusz PLIŃSKI za
Marcin SELONKE za
Marcin SIKORA za
Adam STYN za
Monika WEGNER za

Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na nieodpłatne przejęcie przez Gminę Puck nieruchomości położonej w obrębie ewidencyjnym Domatówko. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
20 0 0

Imię i nazwisko Głos
Józef BIAŁK za
Waldemar BRADTKE za
Arkadiusz DETTLAFF za
Jan ELLWART za
Jan GŁOWIENKA za
Przemysław GRANDICKI za
Zbigniew GROENWALD za
Aleksandra HALLMANN za
Sławomir IDKOWIAK za
Łukasz KORTHALS za
Henryk KUNC za
Józef MUSIAŁKOWSKI za
Wojciech MYŚLISZ za
Marcin NIKRANT za
Florian PIEPER za
Eugeniusz PLIŃSKI za
Marcin SELONKE za
Marcin SIKORA za
Adam STYN za
Monika WEGNER za

Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na nieodpłatne przejecie przez Gminę Puck nieruchomości położonej w obrębie ewidencyjnym Połchowo. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
20 0 0

Imię i nazwisko Głos
Józef BIAŁK za
Waldemar BRADTKE za
Arkadiusz DETTLAFF za
Jan ELLWART za
Jan GŁOWIENKA za
Przemysław GRANDICKI za
Zbigniew GROENWALD za
Aleksandra HALLMANN za
Sławomir IDKOWIAK za
Łukasz KORTHALS za
Henryk KUNC za
Józef MUSIAŁKOWSKI za
Wojciech MYŚLISZ za
Marcin NIKRANT za
Florian PIEPER za
Eugeniusz PLIŃSKI za
Marcin SELONKE za
Marcin SIKORA za
Adam STYN za
Monika WEGNER za

Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na nieodpłatne przejęcie przez Gminę Puck nieruchomości położonej w obrębie ewidencyjnym Werblinia. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
20 0 0

Imię i nazwisko Głos
Józef BIAŁK za
Waldemar BRADTKE za
Arkadiusz DETTLAFF za
Jan ELLWART za
Jan GŁOWIENKA za
Przemysław GRANDICKI za
Zbigniew GROENWALD za
Aleksandra HALLMANN za
Sławomir IDKOWIAK za
Łukasz KORTHALS za
Henryk KUNC za
Józef MUSIAŁKOWSKI za
Wojciech MYŚLISZ za
Marcin NIKRANT za
Florian PIEPER za
Eugeniusz PLIŃSKI za
Marcin SELONKE za
Marcin SIKORA za
Adam STYN za
Monika WEGNER za

Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na nieodpłatne przejęcie przez Gminę Puck nieruchomości położonej w obrębie ewidencyjnym Żelistrzewo. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
20 0 0

Imię i nazwisko Głos
Józef BIAŁK za
Waldemar BRADTKE za
Arkadiusz DETTLAFF za
Jan ELLWART za
Jan GŁOWIENKA za
Przemysław GRANDICKI za
Zbigniew GROENWALD za
Aleksandra HALLMANN za
Sławomir IDKOWIAK za
Łukasz KORTHALS za
Henryk KUNC za
Józef MUSIAŁKOWSKI za
Wojciech MYŚLISZ za
Marcin NIKRANT za
Florian PIEPER za
Eugeniusz PLIŃSKI za
Marcin SELONKE za
Marcin SIKORA za
Adam STYN za
Monika WEGNER za

Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na nabycie przez Gminę Puck nieruchomości położonej w obrębie geodezyjnym Starzyński Dwór. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
19 1 0

Imię i nazwisko Głos
Józef BIAŁK za
Waldemar BRADTKE za
Arkadiusz DETTLAFF za
Jan ELLWART za
Jan GŁOWIENKA za
Przemysław GRANDICKI za
Zbigniew GROENWALD za
Aleksandra HALLMANN za
Sławomir IDKOWIAK za
Łukasz KORTHALS za
Henryk KUNC za
Józef MUSIAŁKOWSKI za
Wojciech MYŚLISZ za
Marcin NIKRANT wstrzymał się
Florian PIEPER za
Eugeniusz PLIŃSKI za
Marcin SELONKE za
Marcin SIKORA za
Adam STYN za
Monika WEGNER za

Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na sprzedaż w drodze przetargu nieruchomości gminnej, położonej w obrębie geodezyjnym Połczyno, gmina Puck. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
20 0 0

Imię i nazwisko Głos
Józef BIAŁK za
Waldemar BRADTKE za
Arkadiusz DETTLAFF za
Jan ELLWART za
Jan GŁOWIENKA za
Przemysław GRANDICKI za
Zbigniew GROENWALD za
Aleksandra HALLMANN za
Sławomir IDKOWIAK za
Łukasz KORTHALS za
Henryk KUNC za
Józef MUSIAŁKOWSKI za
Wojciech MYŚLISZ za
Marcin NIKRANT za
Florian PIEPER za
Eugeniusz PLIŃSKI za
Marcin SELONKE za
Marcin SIKORA za
Adam STYN za
Monika WEGNER za

Podjęcie uchwały w sprawie przystąpienia do sporządzenia zmiany Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Puck, zatwierdzonego Uchwałą nr XXVI/86/2000 Rady Gminy Puck z dnia 3 października 2000 r. z późniejszymi zmianami. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
19 1 0

Imię i nazwisko Głos
Józef BIAŁK za
Waldemar BRADTKE za
Arkadiusz DETTLAFF wstrzymał się
Jan ELLWART za
Jan GŁOWIENKA za
Przemysław GRANDICKI za
Zbigniew GROENWALD za
Aleksandra HALLMANN za
Sławomir IDKOWIAK za
Łukasz KORTHALS za
Henryk KUNC za
Józef MUSIAŁKOWSKI za
Wojciech MYŚLISZ za
Marcin NIKRANT za
Florian PIEPER za
Eugeniusz PLIŃSKI za
Marcin SELONKE za
Marcin SIKORA za
Adam STYN za
Monika WEGNER za

Podjęcie uchwały w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego fragmentu obrębu Sławutowo ("Sławutowo II"). przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
18 1 1

Imię i nazwisko Głos
Józef BIAŁK za
Waldemar BRADTKE za
Arkadiusz DETTLAFF wstrzymał się
Jan ELLWART za
Jan GŁOWIENKA za
Przemysław GRANDICKI za
Zbigniew GROENWALD za
Aleksandra HALLMANN za
Sławomir IDKOWIAK za
Łukasz KORTHALS za
Henryk KUNC za
Józef MUSIAŁKOWSKI za
Wojciech MYŚLISZ za
Marcin NIKRANT przeciw
Florian PIEPER za
Eugeniusz PLIŃSKI za
Marcin SELONKE za
Marcin SIKORA za
Adam STYN za
Monika WEGNER za

Podjęcie uchwały w sprawie realizacji zadania pn. "Budowa układu drogowego z połączeniem obiektów handlowo - produkcyjnych i ul. Słonecznej do układu dróg publicznych wraz ze skrzyżowaniem DW 216 w Rekowie Górnym". przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
20 0 0

Imię i nazwisko Głos
Józef BIAŁK za
Waldemar BRADTKE za
Arkadiusz DETTLAFF za
Jan ELLWART za
Jan GŁOWIENKA za
Przemysław GRANDICKI za
Zbigniew GROENWALD za
Aleksandra HALLMANN za
Sławomir IDKOWIAK za
Łukasz KORTHALS za
Henryk KUNC za
Józef MUSIAŁKOWSKI za
Wojciech MYŚLISZ za
Marcin NIKRANT za
Florian PIEPER za
Eugeniusz PLIŃSKI za
Marcin SELONKE za
Marcin SIKORA za
Adam STYN za
Monika WEGNER za

Podjęcie uchwały w sprawie zaliczenia drogi do kategorii dróg gminnych i ustalenia jej przebiegu. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
20 0 0

Imię i nazwisko Głos
Józef BIAŁK za
Waldemar BRADTKE za
Arkadiusz DETTLAFF za
Jan ELLWART za
Jan GŁOWIENKA za
Przemysław GRANDICKI za
Zbigniew GROENWALD za
Aleksandra HALLMANN za
Sławomir IDKOWIAK za
Łukasz KORTHALS za
Henryk KUNC za
Józef MUSIAŁKOWSKI za
Wojciech MYŚLISZ za
Marcin NIKRANT za
Florian PIEPER za
Eugeniusz PLIŃSKI za
Marcin SELONKE za
Marcin SIKORA za
Adam STYN za
Monika WEGNER za

Podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały nr XIV/141/19 Rady Gminy Puck z dnia 7 listopada 2019 r. w sprawie regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Puck. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
20 0 0

Imię i nazwisko Głos
Józef BIAŁK za
Waldemar BRADTKE za
Arkadiusz DETTLAFF za
Jan ELLWART za
Jan GŁOWIENKA za
Przemysław GRANDICKI za
Zbigniew GROENWALD za
Aleksandra HALLMANN za
Sławomir IDKOWIAK za
Łukasz KORTHALS za
Henryk KUNC za
Józef MUSIAŁKOWSKI za
Wojciech MYŚLISZ za
Marcin NIKRANT za
Florian PIEPER za
Eugeniusz PLIŃSKI za
Marcin SELONKE za
Marcin SIKORA za
Adam STYN za
Monika WEGNER za

Podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały Nr XX/24/20 Rady Gminy Puck z dnia 11 marca 2020 roku w sprawie wyboru metody ustalenia opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi i ustalenia wysokości stawki opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi oraz zwolnienia w części z opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi właścicieli nieruchomości zabudowanych budynkami mieszkalnymi jednorodzinnymi kompostujących bioodpady stanowiące odpady komunalne w kompostowniku przydomowym. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
16 1 3

Imię i nazwisko Głos
Józef BIAŁK za
Waldemar BRADTKE za
Arkadiusz DETTLAFF przeciw
Jan ELLWART za
Jan GŁOWIENKA wstrzymał się
Przemysław GRANDICKI za
Zbigniew GROENWALD za
Aleksandra HALLMANN za
Sławomir IDKOWIAK za
Łukasz KORTHALS za
Henryk KUNC za
Józef MUSIAŁKOWSKI za
Wojciech MYŚLISZ za
Marcin NIKRANT przeciw
Florian PIEPER za
Eugeniusz PLIŃSKI za
Marcin SELONKE za
Marcin SIKORA za
Adam STYN za
Monika WEGNER przeciw

Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia Powiatowi Puckiemu pomocy finansowej. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
19 0 1

Imię i nazwisko Głos
Józef BIAŁK za
Waldemar BRADTKE za
Arkadiusz DETTLAFF za
Jan ELLWART za
Jan GŁOWIENKA za
Przemysław GRANDICKI za
Zbigniew GROENWALD za
Aleksandra HALLMANN za
Sławomir IDKOWIAK za
Łukasz KORTHALS za
Henryk KUNC za
Józef MUSIAŁKOWSKI za
Wojciech MYŚLISZ za
Marcin NIKRANT przeciw
Florian PIEPER za
Eugeniusz PLIŃSKI za
Marcin SELONKE za
Marcin SIKORA za
Adam STYN za
Monika WEGNER za

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Przewodniczący Rady
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Przewodniczący Rady
Ostatnia aktualizacja: - -