Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy Puck
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

System eWrota

Rezerwacja
Umów się na wizytę w jednostce.

Wyniki głosowań


Potwierdzenie uczestnictwa w XXXI sesji Rady Gminy Puck w trybie zdalnym dnia 25 marca 2021 roku przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
21

Imię i nazwisko Głos
Józef BIAŁK za
Waldemar BRADTKE za
Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK za
Arkadiusz DETTLAFF za
Jan ELLWART za
Jan GŁOWIENKA za
Przemysław GRANDICKI za
Zbigniew GROENWALD za
Aleksandra HALLMANN za
Sławomir IDKOWIAK za
Łukasz KORTHALS za
Henryk KUNC za
Józef MUSIAŁKOWSKI za
Wojciech MYŚLISZ za
Marcin NIKRANT za
Florian PIEPER za
Eugeniusz PLIŃSKI za
Marcin SELONKE za
Marcin SIKORA za
Adam STYN za
Monika WEGNER za

Przyjęcie zmian w proponowanym porządku obrad. przyjęto (w. bezwzględna)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
19 0 2

Imię i nazwisko Głos
Józef BIAŁK za
Waldemar BRADTKE za
Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK za
Arkadiusz DETTLAFF przeciw
Jan ELLWART za
Jan GŁOWIENKA za
Przemysław GRANDICKI za
Zbigniew GROENWALD za
Aleksandra HALLMANN za
Sławomir IDKOWIAK za
Łukasz KORTHALS za
Henryk KUNC za
Józef MUSIAŁKOWSKI za
Wojciech MYŚLISZ za
Marcin NIKRANT przeciw
Florian PIEPER za
Eugeniusz PLIŃSKI za
Marcin SELONKE za
Marcin SIKORA za
Adam STYN za
Monika WEGNER za

Przyjęcie porządku obrad. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
19 0 2

Imię i nazwisko Głos
Józef BIAŁK za
Waldemar BRADTKE za
Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK za
Arkadiusz DETTLAFF przeciw
Jan ELLWART za
Jan GŁOWIENKA za
Przemysław GRANDICKI za
Zbigniew GROENWALD za
Aleksandra HALLMANN za
Sławomir IDKOWIAK za
Łukasz KORTHALS za
Henryk KUNC za
Józef MUSIAŁKOWSKI za
Wojciech MYŚLISZ za
Marcin NIKRANT przeciw
Florian PIEPER za
Eugeniusz PLIŃSKI za
Marcin SELONKE za
Marcin SIKORA za
Adam STYN za
Monika WEGNER za

Przyjęcie protokołu z XXIX i XXX (nadzwyczajnej) sesji Rady Gminy Puck. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
20 1 0

Imię i nazwisko Głos
Józef BIAŁK za
Waldemar BRADTKE za
Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK za
Arkadiusz DETTLAFF wstrzymał się
Jan ELLWART za
Jan GŁOWIENKA za
Przemysław GRANDICKI za
Zbigniew GROENWALD za
Aleksandra HALLMANN za
Sławomir IDKOWIAK za
Łukasz KORTHALS za
Henryk KUNC za
Józef MUSIAŁKOWSKI za
Wojciech MYŚLISZ za
Marcin NIKRANT za
Florian PIEPER za
Eugeniusz PLIŃSKI za
Marcin SELONKE za
Marcin SIKORA za
Adam STYN za
Monika WEGNER za

Przyjęcie Sprawozdanie z działalności Wójta w okresie między sesjami. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
21 0 0

Imię i nazwisko Głos
Józef BIAŁK za
Waldemar BRADTKE za
Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK za
Arkadiusz DETTLAFF za
Jan ELLWART za
Jan GŁOWIENKA za
Przemysław GRANDICKI za
Zbigniew GROENWALD za
Aleksandra HALLMANN za
Sławomir IDKOWIAK za
Łukasz KORTHALS za
Henryk KUNC za
Józef MUSIAŁKOWSKI za
Wojciech MYŚLISZ za
Marcin NIKRANT za
Florian PIEPER za
Eugeniusz PLIŃSKI za
Marcin SELONKE za
Marcin SIKORA za
Adam STYN za
Monika WEGNER za

Przyjęcie Sprawozdania opisowego z działalności Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Pucku za rok 2020. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
21 0 0

Imię i nazwisko Głos
Józef BIAŁK za
Waldemar BRADTKE za
Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK za
Arkadiusz DETTLAFF za
Jan ELLWART za
Jan GŁOWIENKA za
Przemysław GRANDICKI za
Zbigniew GROENWALD za
Aleksandra HALLMANN za
Sławomir IDKOWIAK za
Łukasz KORTHALS za
Henryk KUNC za
Józef MUSIAŁKOWSKI za
Wojciech MYŚLISZ za
Marcin NIKRANT za
Florian PIEPER za
Eugeniusz PLIŃSKI za
Marcin SELONKE za
Marcin SIKORA za
Adam STYN za
Monika WEGNER za

Przyjęcie Sprawozdania końcowego z realizacji celów ujętych w Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych w Gminie Puck na lata 2014 – 2020. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
21 0 0

Imię i nazwisko Głos
Józef BIAŁK za
Waldemar BRADTKE za
Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK za
Arkadiusz DETTLAFF za
Jan ELLWART za
Jan GŁOWIENKA za
Przemysław GRANDICKI za
Zbigniew GROENWALD za
Aleksandra HALLMANN za
Sławomir IDKOWIAK za
Łukasz KORTHALS za
Henryk KUNC za
Józef MUSIAŁKOWSKI za
Wojciech MYŚLISZ za
Marcin NIKRANT za
Florian PIEPER za
Eugeniusz PLIŃSKI za
Marcin SELONKE za
Marcin SIKORA za
Adam STYN za
Monika WEGNER za

Przyjęcie Sprawozdania Wójta z realizacji zadań z zakresu wspierania rodziny w roku 2020 oraz potrzeby związane z realizacją zadań. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
21 0 0

Imię i nazwisko Głos
Józef BIAŁK za
Waldemar BRADTKE za
Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK za
Arkadiusz DETTLAFF za
Jan ELLWART za
Jan GŁOWIENKA za
Przemysław GRANDICKI za
Zbigniew GROENWALD za
Aleksandra HALLMANN za
Sławomir IDKOWIAK za
Łukasz KORTHALS za
Henryk KUNC za
Józef MUSIAŁKOWSKI za
Wojciech MYŚLISZ za
Marcin NIKRANT za
Florian PIEPER za
Eugeniusz PLIŃSKI za
Marcin SELONKE za
Marcin SIKORA za
Adam STYN za
Monika WEGNER za

Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia Powiatowi Puckiemu pomocy finansowej (na realizację przewozów pasażerskich). przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
19 0 2

Imię i nazwisko Głos
Józef BIAŁK za
Waldemar BRADTKE za
Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK za
Arkadiusz DETTLAFF za
Jan ELLWART za
Jan GŁOWIENKA za
Przemysław GRANDICKI za
Zbigniew GROENWALD za
Aleksandra HALLMANN za
Sławomir IDKOWIAK za
Łukasz KORTHALS za
Henryk KUNC za
Józef MUSIAŁKOWSKI za
Wojciech MYŚLISZ za
Marcin NIKRANT przeciw
Florian PIEPER za
Eugeniusz PLIŃSKI za
Marcin SELONKE za
Marcin SIKORA za
Adam STYN za
Monika WEGNER przeciw

Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia Powiatowi Puckiemu pomocy finansowej (na dofinansowanie prowadzenia Dziennego Domu Senior+ w Pucku) przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
21 0 0

Imię i nazwisko Głos
Józef BIAŁK za
Waldemar BRADTKE za
Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK za
Arkadiusz DETTLAFF za
Jan ELLWART za
Jan GŁOWIENKA za
Przemysław GRANDICKI za
Zbigniew GROENWALD za
Aleksandra HALLMANN za
Sławomir IDKOWIAK za
Łukasz KORTHALS za
Henryk KUNC za
Józef MUSIAŁKOWSKI za
Wojciech MYŚLISZ za
Marcin NIKRANT za
Florian PIEPER za
Eugeniusz PLIŃSKI za
Marcin SELONKE za
Marcin SIKORA za
Adam STYN za
Monika WEGNER za

Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia pomocy finansowej dla Komendy Powiatowej Policji w Pucku. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 3 3

Imię i nazwisko Głos
Józef BIAŁK za
Waldemar BRADTKE za
Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK wstrzymał się
Arkadiusz DETTLAFF za
Jan ELLWART przeciw
Jan GŁOWIENKA za
Przemysław GRANDICKI za
Zbigniew GROENWALD za
Aleksandra HALLMANN wstrzymał się
Sławomir IDKOWIAK przeciw
Łukasz KORTHALS za
Henryk KUNC za
Józef MUSIAŁKOWSKI za
Wojciech MYŚLISZ wstrzymał się
Marcin NIKRANT przeciw
Florian PIEPER za
Eugeniusz PLIŃSKI za
Marcin SELONKE za
Marcin SIKORA za
Adam STYN za
Monika WEGNER za

Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia pomocy finansowej dla Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pucku. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
21 0 0

Imię i nazwisko Głos
Józef BIAŁK za
Waldemar BRADTKE za
Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK za
Arkadiusz DETTLAFF za
Jan ELLWART za
Jan GŁOWIENKA za
Przemysław GRANDICKI za
Zbigniew GROENWALD za
Aleksandra HALLMANN za
Sławomir IDKOWIAK za
Łukasz KORTHALS za
Henryk KUNC za
Józef MUSIAŁKOWSKI za
Wojciech MYŚLISZ za
Marcin NIKRANT za
Florian PIEPER za
Eugeniusz PLIŃSKI za
Marcin SELONKE za
Marcin SIKORA za
Adam STYN za
Monika WEGNER za

Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Puck. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
20 0 1

Imię i nazwisko Głos
Józef BIAŁK za
Waldemar BRADTKE za
Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK za
Arkadiusz DETTLAFF za
Jan ELLWART za
Jan GŁOWIENKA za
Przemysław GRANDICKI za
Zbigniew GROENWALD za
Aleksandra HALLMANN za
Sławomir IDKOWIAK za
Łukasz KORTHALS za
Henryk KUNC za
Józef MUSIAŁKOWSKI za
Wojciech MYŚLISZ za
Marcin NIKRANT przeciw
Florian PIEPER za
Eugeniusz PLIŃSKI za
Marcin SELONKE za
Marcin SIKORA za
Adam STYN za
Monika WEGNER za

Podjęcie uchwały w sprawie zmiany budżetu Gminy Puck na 2021 rok. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
20 0 1

Imię i nazwisko Głos
Józef BIAŁK za
Waldemar BRADTKE za
Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK za
Arkadiusz DETTLAFF za
Jan ELLWART za
Jan GŁOWIENKA za
Przemysław GRANDICKI za
Zbigniew GROENWALD za
Aleksandra HALLMANN za
Sławomir IDKOWIAK za
Łukasz KORTHALS za
Henryk KUNC za
Józef MUSIAŁKOWSKI za
Wojciech MYŚLISZ za
Marcin NIKRANT przeciw
Florian PIEPER za
Eugeniusz PLIŃSKI za
Marcin SELONKE za
Marcin SIKORA za
Adam STYN za
Monika WEGNER za

Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na nieodpłatne przejęcie przez Gminę Puck nieruchomości położonej w obrębie ewidencyjnym Błądzikowo. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
21 0 0

Imię i nazwisko Głos
Józef BIAŁK za
Waldemar BRADTKE za
Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK za
Arkadiusz DETTLAFF za
Jan ELLWART za
Jan GŁOWIENKA za
Przemysław GRANDICKI za
Zbigniew GROENWALD za
Aleksandra HALLMANN za
Sławomir IDKOWIAK za
Łukasz KORTHALS za
Henryk KUNC za
Józef MUSIAŁKOWSKI za
Wojciech MYŚLISZ za
Marcin NIKRANT za
Florian PIEPER za
Eugeniusz PLIŃSKI za
Marcin SELONKE za
Marcin SIKORA za
Adam STYN za
Monika WEGNER za

Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na nabycie przez Gminę Puck nieruchomości położonych w obrębie geodezyjnym Błądzikowo. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
21 0 0

Imię i nazwisko Głos
Józef BIAŁK za
Waldemar BRADTKE za
Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK za
Arkadiusz DETTLAFF za
Jan ELLWART za
Jan GŁOWIENKA za
Przemysław GRANDICKI za
Zbigniew GROENWALD za
Aleksandra HALLMANN za
Sławomir IDKOWIAK za
Łukasz KORTHALS za
Henryk KUNC za
Józef MUSIAŁKOWSKI za
Wojciech MYŚLISZ za
Marcin NIKRANT za
Florian PIEPER za
Eugeniusz PLIŃSKI za
Marcin SELONKE za
Marcin SIKORA za
Adam STYN za
Monika WEGNER za

Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na nabycie przez Gminę Puck nieruchomości położonej w obrębie geodezyjnym Starzyno. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
21 0 0

Imię i nazwisko Głos
Józef BIAŁK za
Waldemar BRADTKE za
Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK za
Arkadiusz DETTLAFF za
Jan ELLWART za
Jan GŁOWIENKA za
Przemysław GRANDICKI za
Zbigniew GROENWALD za
Aleksandra HALLMANN za
Sławomir IDKOWIAK za
Łukasz KORTHALS za
Henryk KUNC za
Józef MUSIAŁKOWSKI za
Wojciech MYŚLISZ za
Marcin NIKRANT za
Florian PIEPER za
Eugeniusz PLIŃSKI za
Marcin SELONKE za
Marcin SIKORA za
Adam STYN za
Monika WEGNER za

Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na sprzedaż nieruchomości gminnej, położonej w obrębie geodezyjnym Osłonino, gmina Puck. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
17 0 4

Imię i nazwisko Głos
Józef BIAŁK za
Waldemar BRADTKE za
Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK przeciw
Arkadiusz DETTLAFF przeciw
Jan ELLWART za
Jan GŁOWIENKA za
Przemysław GRANDICKI za
Zbigniew GROENWALD za
Aleksandra HALLMANN za
Sławomir IDKOWIAK za
Łukasz KORTHALS za
Henryk KUNC za
Józef MUSIAŁKOWSKI za
Wojciech MYŚLISZ za
Marcin NIKRANT przeciw
Florian PIEPER za
Eugeniusz PLIŃSKI za
Marcin SELONKE za
Marcin SIKORA za
Adam STYN za
Monika WEGNER przeciw

Podjęcie uchwały w sprawie określenia programu opieki na zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Gminy Puck w 2021 roku. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
19 0 0

Imię i nazwisko Głos
Waldemar BRADTKE za
Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK za
Arkadiusz DETTLAFF za
Jan GŁOWIENKA za
Przemysław GRANDICKI za
Zbigniew GROENWALD za
Aleksandra HALLMANN za
Sławomir IDKOWIAK za
Łukasz KORTHALS za
Henryk KUNC za
Józef MUSIAŁKOWSKI za
Wojciech MYŚLISZ za
Marcin NIKRANT za
Florian PIEPER za
Eugeniusz PLIŃSKI za
Marcin SELONKE za
Marcin SIKORA za
Adam STYN za
Monika WEGNER za

Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia „Programu Ochrony Środowiska dla Gminy Puck na lata 2021 – 2024 z perspektywą do roku 2028. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
19 0 0

Imię i nazwisko Głos
Waldemar BRADTKE za
Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK za
Arkadiusz DETTLAFF za
Jan GŁOWIENKA za
Przemysław GRANDICKI za
Zbigniew GROENWALD za
Aleksandra HALLMANN za
Sławomir IDKOWIAK za
Łukasz KORTHALS za
Henryk KUNC za
Józef MUSIAŁKOWSKI za
Wojciech MYŚLISZ za
Marcin NIKRANT za
Florian PIEPER za
Eugeniusz PLIŃSKI za
Marcin SELONKE za
Marcin SIKORA za
Adam STYN za
Monika WEGNER za

Podjęcie uchwały w sprawie określenia przystanku w Rekowie Górnym, którego właścicielem i zarządzającym jest Gmina Puck, udostępnionego dla operatorów i przewoźników oraz warunków i zasad korzystania z tego przystanku. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
19 0 0

Imię i nazwisko Głos
Waldemar BRADTKE za
Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK za
Arkadiusz DETTLAFF za
Jan GŁOWIENKA za
Przemysław GRANDICKI za
Zbigniew GROENWALD za
Aleksandra HALLMANN za
Sławomir IDKOWIAK za
Łukasz KORTHALS za
Henryk KUNC za
Józef MUSIAŁKOWSKI za
Wojciech MYŚLISZ za
Marcin NIKRANT za
Florian PIEPER za
Eugeniusz PLIŃSKI za
Marcin SELONKE za
Marcin SIKORA za
Adam STYN za
Monika WEGNER za

Podjęcie uchwały w sprawie przystąpienia do sporządzenia zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego fragmentu miejscowości Starzyński Dwór (dz. nr 632/1). przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
19 0 0

Imię i nazwisko Głos
Waldemar BRADTKE za
Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK za
Arkadiusz DETTLAFF za
Jan GŁOWIENKA za
Przemysław GRANDICKI za
Zbigniew GROENWALD za
Aleksandra HALLMANN za
Sławomir IDKOWIAK za
Łukasz KORTHALS za
Henryk KUNC za
Józef MUSIAŁKOWSKI za
Wojciech MYŚLISZ za
Marcin NIKRANT za
Florian PIEPER za
Eugeniusz PLIŃSKI za
Marcin SELONKE za
Marcin SIKORA za
Adam STYN za
Monika WEGNER za

Podjęcie uchwały w sprawie przystąpienia do sporządzenia zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego fragmentu miejscowości Brudzewo (dz. nr 147/22, 147/23, 147/26, 147/29 i 147/30). przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
19 0 0

Imię i nazwisko Głos
Waldemar BRADTKE za
Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK za
Arkadiusz DETTLAFF za
Jan GŁOWIENKA za
Przemysław GRANDICKI za
Zbigniew GROENWALD za
Aleksandra HALLMANN za
Sławomir IDKOWIAK za
Łukasz KORTHALS za
Henryk KUNC za
Józef MUSIAŁKOWSKI za
Wojciech MYŚLISZ za
Marcin NIKRANT za
Florian PIEPER za
Eugeniusz PLIŃSKI za
Marcin SELONKE za
Marcin SIKORA za
Adam STYN za
Monika WEGNER za

Podjęcie uchwały w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego fragmentu obrębu geodezyjnego Błądzikowo – zabudowa wsi. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
19 0 0

Imię i nazwisko Głos
Waldemar BRADTKE za
Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK za
Arkadiusz DETTLAFF za
Jan GŁOWIENKA za
Przemysław GRANDICKI za
Zbigniew GROENWALD za
Aleksandra HALLMANN za
Sławomir IDKOWIAK za
Łukasz KORTHALS za
Henryk KUNC za
Józef MUSIAŁKOWSKI za
Wojciech MYŚLISZ za
Marcin NIKRANT za
Florian PIEPER za
Eugeniusz PLIŃSKI za
Marcin SELONKE za
Marcin SIKORA za
Adam STYN za
Monika WEGNER za

Podjęcie uchwały w sprawie rozstrzygnięcia skargi z dnia 18.12.2020 r. L.dz. 19702/20 na działanie Wójta Gminy Puck. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
17 2 0

Imię i nazwisko Głos
Waldemar BRADTKE za
Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK wstrzymał się
Arkadiusz DETTLAFF wstrzymał się
Jan GŁOWIENKA za
Przemysław GRANDICKI za
Zbigniew GROENWALD za
Aleksandra HALLMANN za
Sławomir IDKOWIAK za
Łukasz KORTHALS za
Henryk KUNC za
Józef MUSIAŁKOWSKI za
Wojciech MYŚLISZ za
Marcin NIKRANT za
Florian PIEPER za
Eugeniusz PLIŃSKI za
Marcin SELONKE za
Marcin SIKORA za
Adam STYN za
Monika WEGNER za

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Przewodniczący Rady
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Przewodniczący Rady
Ostatnia aktualizacja: - -