Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy Puck
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

System eWrota

Rezerwacja
Umów się na wizytę w jednostce.

Wyniki głosowań


Potwierdzenie uczestnictwa w XXXII sesji Rady Gminy Puck w trybie zdalnym dnia 29 kwietnia 2021 roku przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
21

Imię i nazwisko Głos
Józef BIAŁK za
Waldemar BRADTKE za
Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK za
Arkadiusz DETTLAFF za
Jan ELLWART za
Jan GŁOWIENKA za
Przemysław GRANDICKI za
Zbigniew GROENWALD za
Aleksandra HALLMANN za
Sławomir IDKOWIAK za
Łukasz KORTHALS za
Henryk KUNC za
Józef MUSIAŁKOWSKI za
Wojciech MYŚLISZ za
Marcin NIKRANT za
Florian PIEPER za
Eugeniusz PLIŃSKI za
Marcin SELONKE za
Marcin SIKORA za
Adam STYN za
Monika WEGNER za

Przyjęcie zmian w proponowanym porządku obrad. przyjęto (w. bezwzględna)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
21 0 0

Imię i nazwisko Głos
Józef BIAŁK za
Waldemar BRADTKE za
Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK za
Arkadiusz DETTLAFF za
Jan ELLWART za
Jan GŁOWIENKA za
Przemysław GRANDICKI za
Zbigniew GROENWALD za
Aleksandra HALLMANN za
Sławomir IDKOWIAK za
Łukasz KORTHALS za
Henryk KUNC za
Józef MUSIAŁKOWSKI za
Wojciech MYŚLISZ za
Marcin NIKRANT za
Florian PIEPER za
Eugeniusz PLIŃSKI za
Marcin SELONKE za
Marcin SIKORA za
Adam STYN za
Monika WEGNER za

Przyjęcie porządku obrad. przyjęto (w. bezwzględna)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
21 0 0

Imię i nazwisko Głos
Józef BIAŁK za
Waldemar BRADTKE za
Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK za
Arkadiusz DETTLAFF za
Jan ELLWART za
Jan GŁOWIENKA za
Przemysław GRANDICKI za
Zbigniew GROENWALD za
Aleksandra HALLMANN za
Sławomir IDKOWIAK za
Łukasz KORTHALS za
Henryk KUNC za
Józef MUSIAŁKOWSKI za
Wojciech MYŚLISZ za
Marcin NIKRANT za
Florian PIEPER za
Eugeniusz PLIŃSKI za
Marcin SELONKE za
Marcin SIKORA za
Adam STYN za
Monika WEGNER za

Przyjęcie protokołu z XXXI sesji Rady Gminy Puck. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
21 0 0

Imię i nazwisko Głos
Józef BIAŁK za
Waldemar BRADTKE za
Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK za
Arkadiusz DETTLAFF za
Jan ELLWART za
Jan GŁOWIENKA za
Przemysław GRANDICKI za
Zbigniew GROENWALD za
Aleksandra HALLMANN za
Sławomir IDKOWIAK za
Łukasz KORTHALS za
Henryk KUNC za
Józef MUSIAŁKOWSKI za
Wojciech MYŚLISZ za
Marcin NIKRANT za
Florian PIEPER za
Eugeniusz PLIŃSKI za
Marcin SELONKE za
Marcin SIKORA za
Adam STYN za
Monika WEGNER za

Przyjęcie sprawozdanie z działalności Wójta w okresie między sesjami. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
21 0 0

Imię i nazwisko Głos
Józef BIAŁK za
Waldemar BRADTKE za
Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK za
Arkadiusz DETTLAFF za
Jan ELLWART za
Jan GŁOWIENKA za
Przemysław GRANDICKI za
Zbigniew GROENWALD za
Aleksandra HALLMANN za
Sławomir IDKOWIAK za
Łukasz KORTHALS za
Henryk KUNC za
Józef MUSIAŁKOWSKI za
Wojciech MYŚLISZ za
Marcin NIKRANT za
Florian PIEPER za
Eugeniusz PLIŃSKI za
Marcin SELONKE za
Marcin SIKORA za
Adam STYN za
Monika WEGNER za

Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia dotacji Szpitalom Pomorskim Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni na zakup zestawu diagnostycznego do pomiarów mechaniki oddychania dla Oddziału Chorób Płuc w Szpitalu Specjalistycznym im. Floriana Ceynowy w Wejherowie. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
20 0 0

Imię i nazwisko Głos
Józef BIAŁK za
Waldemar BRADTKE za
Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK za
Arkadiusz DETTLAFF za
Jan ELLWART za
Przemysław GRANDICKI za
Zbigniew GROENWALD za
Aleksandra HALLMANN za
Sławomir IDKOWIAK za
Łukasz KORTHALS za
Henryk KUNC za
Józef MUSIAŁKOWSKI za
Wojciech MYŚLISZ za
Marcin NIKRANT za
Florian PIEPER za
Eugeniusz PLIŃSKI za
Marcin SELONKE za
Marcin SIKORA za
Adam STYN za
Monika WEGNER za

Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Puck. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
21 0 0

Imię i nazwisko Głos
Józef BIAŁK za
Waldemar BRADTKE za
Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK za
Arkadiusz DETTLAFF za
Jan ELLWART za
Jan GŁOWIENKA za
Przemysław GRANDICKI za
Zbigniew GROENWALD za
Aleksandra HALLMANN za
Sławomir IDKOWIAK za
Łukasz KORTHALS za
Henryk KUNC za
Józef MUSIAŁKOWSKI za
Wojciech MYŚLISZ za
Marcin NIKRANT za
Florian PIEPER za
Eugeniusz PLIŃSKI za
Marcin SELONKE za
Marcin SIKORA za
Adam STYN za
Monika WEGNER za

Podjęcie uchwały w sprawie zmiany budżetu Gminy Puck na 2021 rok. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
21 0 0

Imię i nazwisko Głos
Józef BIAŁK za
Waldemar BRADTKE za
Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK za
Arkadiusz DETTLAFF za
Jan ELLWART za
Jan GŁOWIENKA za
Przemysław GRANDICKI za
Zbigniew GROENWALD za
Aleksandra HALLMANN za
Sławomir IDKOWIAK za
Łukasz KORTHALS za
Henryk KUNC za
Józef MUSIAŁKOWSKI za
Wojciech MYŚLISZ za
Marcin NIKRANT za
Florian PIEPER za
Eugeniusz PLIŃSKI za
Marcin SELONKE za
Marcin SIKORA za
Adam STYN za
Monika WEGNER za

Podjęcie uchwały w sprawie pozbawienia statusu pomnika przyrody (Bluszcz pospolity) rosnącego w leśnictwie Darzlubie (Oddz. 143 C – nr rej. 1005). przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
21 0 0

Imię i nazwisko Głos
Józef BIAŁK za
Waldemar BRADTKE za
Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK za
Arkadiusz DETTLAFF za
Jan ELLWART za
Jan GŁOWIENKA za
Przemysław GRANDICKI za
Zbigniew GROENWALD za
Aleksandra HALLMANN za
Sławomir IDKOWIAK za
Łukasz KORTHALS za
Henryk KUNC za
Józef MUSIAŁKOWSKI za
Wojciech MYŚLISZ za
Marcin NIKRANT za
Florian PIEPER za
Eugeniusz PLIŃSKI za
Marcin SELONKE za
Marcin SIKORA za
Adam STYN za
Monika WEGNER za

Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia zasad udzielania dotacji celowej ze środków budżetu Gminy Puck na dofinansowanie kosztów związanych z ochroną powietrza poprzez redukcję niskiej emisji zanieczyszczeń na terenie Gminy Puck. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
21 0 0

Imię i nazwisko Głos
Józef BIAŁK za
Waldemar BRADTKE za
Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK za
Arkadiusz DETTLAFF za
Jan ELLWART za
Jan GŁOWIENKA za
Przemysław GRANDICKI za
Zbigniew GROENWALD za
Aleksandra HALLMANN za
Sławomir IDKOWIAK za
Łukasz KORTHALS za
Henryk KUNC za
Józef MUSIAŁKOWSKI za
Wojciech MYŚLISZ za
Marcin NIKRANT za
Florian PIEPER za
Eugeniusz PLIŃSKI za
Marcin SELONKE za
Marcin SIKORA za
Adam STYN za
Monika WEGNER za

Podjęcie uchwały w sprawie określenia szczegółowego trybu i harmonogramu opracowania strategii rozwoju Gminy Puck na lata 2021 – 2030, w tym trybu jej konsultacji. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
21 0 0

Imię i nazwisko Głos
Józef BIAŁK za
Waldemar BRADTKE za
Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK za
Arkadiusz DETTLAFF za
Jan ELLWART za
Jan GŁOWIENKA za
Przemysław GRANDICKI za
Zbigniew GROENWALD za
Aleksandra HALLMANN za
Sławomir IDKOWIAK za
Łukasz KORTHALS za
Henryk KUNC za
Józef MUSIAŁKOWSKI za
Wojciech MYŚLISZ za
Marcin NIKRANT za
Florian PIEPER za
Eugeniusz PLIŃSKI za
Marcin SELONKE za
Marcin SIKORA za
Adam STYN za
Monika WEGNER za

Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zamianę nieruchomości gruntowych położonych w obrębie geodezyjnym Domatówko. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
19 0 0

Imię i nazwisko Głos
Józef BIAŁK za
Waldemar BRADTKE za
Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK za
Arkadiusz DETTLAFF za
Jan ELLWART za
Jan GŁOWIENKA za
Przemysław GRANDICKI za
Zbigniew GROENWALD za
Aleksandra HALLMANN za
Sławomir IDKOWIAK za
Henryk KUNC za
Józef MUSIAŁKOWSKI za
Wojciech MYŚLISZ za
Marcin NIKRANT za
Florian PIEPER za
Eugeniusz PLIŃSKI za
Marcin SIKORA za
Adam STYN za
Monika WEGNER za

Podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały nadania nazwy ulicy w miejscowości Błądzikowo. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
20 0 0

Imię i nazwisko Głos
Józef BIAŁK za
Waldemar BRADTKE za
Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK za
Arkadiusz DETTLAFF za
Jan ELLWART za
Jan GŁOWIENKA za
Przemysław GRANDICKI za
Zbigniew GROENWALD za
Aleksandra HALLMANN za
Sławomir IDKOWIAK za
Henryk KUNC za
Józef MUSIAŁKOWSKI za
Wojciech MYŚLISZ za
Marcin NIKRANT za
Florian PIEPER za
Eugeniusz PLIŃSKI za
Marcin SELONKE za
Marcin SIKORA za
Adam STYN za
Monika WEGNER za

Podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały nadania nazwy ulicy w miejscowości Domatowo. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
20 0 0

Imię i nazwisko Głos
Józef BIAŁK za
Waldemar BRADTKE za
Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK za
Arkadiusz DETTLAFF za
Jan ELLWART za
Jan GŁOWIENKA za
Przemysław GRANDICKI za
Zbigniew GROENWALD za
Aleksandra HALLMANN za
Sławomir IDKOWIAK za
Henryk KUNC za
Józef MUSIAŁKOWSKI za
Wojciech MYŚLISZ za
Marcin NIKRANT za
Florian PIEPER za
Eugeniusz PLIŃSKI za
Marcin SELONKE za
Marcin SIKORA za
Adam STYN za
Monika WEGNER za

Podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały nadania nazwy ulicy w miejscowości Domatówko przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
20 0 0

Imię i nazwisko Głos
Józef BIAŁK za
Waldemar BRADTKE za
Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK za
Arkadiusz DETTLAFF za
Jan ELLWART za
Jan GŁOWIENKA za
Przemysław GRANDICKI za
Zbigniew GROENWALD za
Aleksandra HALLMANN za
Sławomir IDKOWIAK za
Henryk KUNC za
Józef MUSIAŁKOWSKI za
Wojciech MYŚLISZ za
Marcin NIKRANT za
Florian PIEPER za
Eugeniusz PLIŃSKI za
Marcin SELONKE za
Marcin SIKORA za
Adam STYN za
Monika WEGNER za

Podjęcie uchwały w sprawie nadania nazw ulic w miejscowości Brudzewo. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
20 0 0

Imię i nazwisko Głos
Józef BIAŁK za
Waldemar BRADTKE za
Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK za
Arkadiusz DETTLAFF za
Jan ELLWART za
Jan GŁOWIENKA za
Przemysław GRANDICKI za
Zbigniew GROENWALD za
Aleksandra HALLMANN za
Sławomir IDKOWIAK za
Henryk KUNC za
Józef MUSIAŁKOWSKI za
Wojciech MYŚLISZ za
Marcin NIKRANT za
Florian PIEPER za
Eugeniusz PLIŃSKI za
Marcin SELONKE za
Marcin SIKORA za
Adam STYN za
Monika WEGNER za

Podjęcie uchwały w sprawie nadania nazw ulic w miejscowości Gnieżdżewo. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
20 0 0

Imię i nazwisko Głos
Józef BIAŁK za
Waldemar BRADTKE za
Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK za
Arkadiusz DETTLAFF za
Jan ELLWART za
Jan GŁOWIENKA za
Przemysław GRANDICKI za
Zbigniew GROENWALD za
Aleksandra HALLMANN za
Sławomir IDKOWIAK za
Henryk KUNC za
Józef MUSIAŁKOWSKI za
Wojciech MYŚLISZ za
Marcin NIKRANT za
Florian PIEPER za
Eugeniusz PLIŃSKI za
Marcin SELONKE za
Marcin SIKORA za
Adam STYN za
Monika WEGNER za

Podjęcie uchwały w sprawie nadania nazw ulic w miejscowości Kaczyniec. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
20 0 0

Imię i nazwisko Głos
Józef BIAŁK za
Waldemar BRADTKE za
Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK za
Arkadiusz DETTLAFF za
Jan ELLWART za
Jan GŁOWIENKA za
Przemysław GRANDICKI za
Zbigniew GROENWALD za
Aleksandra HALLMANN za
Sławomir IDKOWIAK za
Henryk KUNC za
Józef MUSIAŁKOWSKI za
Wojciech MYŚLISZ za
Marcin NIKRANT za
Florian PIEPER za
Eugeniusz PLIŃSKI za
Marcin SELONKE za
Marcin SIKORA za
Adam STYN za
Monika WEGNER za

Podjęcie uchwały w sprawie nadania nazw ulic w miejscowości Mechowo. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
20 0 0

Imię i nazwisko Głos
Józef BIAŁK za
Waldemar BRADTKE za
Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK za
Arkadiusz DETTLAFF za
Jan ELLWART za
Jan GŁOWIENKA za
Przemysław GRANDICKI za
Zbigniew GROENWALD za
Aleksandra HALLMANN za
Sławomir IDKOWIAK za
Henryk KUNC za
Józef MUSIAŁKOWSKI za
Wojciech MYŚLISZ za
Marcin NIKRANT za
Florian PIEPER za
Eugeniusz PLIŃSKI za
Marcin SELONKE za
Marcin SIKORA za
Adam STYN za
Monika WEGNER za

Podjęcie uchwały w sprawie nadania nazw ulic w miejscowości Osłonino. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
20 0 0

Imię i nazwisko Głos
Józef BIAŁK za
Waldemar BRADTKE za
Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK za
Arkadiusz DETTLAFF za
Jan ELLWART za
Jan GŁOWIENKA za
Przemysław GRANDICKI za
Zbigniew GROENWALD za
Aleksandra HALLMANN za
Sławomir IDKOWIAK za
Henryk KUNC za
Józef MUSIAŁKOWSKI za
Wojciech MYŚLISZ za
Marcin NIKRANT za
Florian PIEPER za
Eugeniusz PLIŃSKI za
Marcin SELONKE za
Marcin SIKORA za
Adam STYN za
Monika WEGNER za

Podjęcie uchwały w sprawie nadania nazw ulic w miejscowości Żelistrzewo. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
20 0 0

Imię i nazwisko Głos
Józef BIAŁK za
Waldemar BRADTKE za
Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK za
Arkadiusz DETTLAFF za
Jan ELLWART za
Jan GŁOWIENKA za
Przemysław GRANDICKI za
Zbigniew GROENWALD za
Aleksandra HALLMANN za
Sławomir IDKOWIAK za
Henryk KUNC za
Józef MUSIAŁKOWSKI za
Wojciech MYŚLISZ za
Marcin NIKRANT za
Florian PIEPER za
Eugeniusz PLIŃSKI za
Marcin SELONKE za
Marcin SIKORA za
Adam STYN za
Monika WEGNER za

Podjęcie uchwały w sprawie zarządzenia wyborów Sołtysa Sołectwa Radoszewo. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
20 0 0

Imię i nazwisko Głos
Józef BIAŁK za
Waldemar BRADTKE za
Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK za
Arkadiusz DETTLAFF za
Jan ELLWART za
Jan GŁOWIENKA za
Przemysław GRANDICKI za
Zbigniew GROENWALD za
Aleksandra HALLMANN za
Sławomir IDKOWIAK za
Henryk KUNC za
Józef MUSIAŁKOWSKI za
Wojciech MYŚLISZ za
Marcin NIKRANT za
Florian PIEPER za
Eugeniusz PLIŃSKI za
Marcin SELONKE za
Marcin SIKORA za
Adam STYN za
Monika WEGNER za

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Przewodniczący Rady
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Przewodniczący Rady
Ostatnia aktualizacja: - -