Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy Puck
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

System eWrota

Rezerwacja
Umów się na wizytę w jednostce.

Wyniki głosowań


Potwierdzenie uczestnictwa w XXI sesji Rady Gminy Puck dnia 30 kwietnia 2020 roku. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
20

Imię i nazwisko Głos
Józef BIAŁK za
Waldemar BRADTKE za
Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK za
Arkadiusz DETTLAFF za
Jan ELLWART za
Przemysław GRANDICKI za
Zbigniew GROENWALD za
Aleksandra HALLMANN za
Sławomir IDKOWIAK za
Łukasz KORTHALS za
Henryk KUNC za
Józef MUSIAŁKOWSKI za
Wojciech MYŚLISZ za
Marcin NIKRANT za
Florian PIEPER za
Eugeniusz PLIŃSKI za
Marcin SELONKE za
Marcin SIKORA za
Adam STYN za
Monika WEGNER za

Wniosek o wycofanie punktu 13 z proponowanego porządku obrad. odrzucono (w. bezwzględna)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
6 1 13

Imię i nazwisko Głos
Józef BIAŁK za
Waldemar BRADTKE przeciw
Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK za
Arkadiusz DETTLAFF za
Jan ELLWART wstrzymał się
Przemysław GRANDICKI przeciw
Zbigniew GROENWALD przeciw
Aleksandra HALLMANN przeciw
Sławomir IDKOWIAK przeciw
Łukasz KORTHALS za
Henryk KUNC przeciw
Józef MUSIAŁKOWSKI przeciw
Wojciech MYŚLISZ przeciw
Marcin NIKRANT za
Florian PIEPER przeciw
Eugeniusz PLIŃSKI przeciw
Marcin SELONKE przeciw
Marcin SIKORA przeciw
Adam STYN przeciw
Monika WEGNER za

Przyjęcie porządku obrad. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
16 0 4

Imię i nazwisko Głos
Józef BIAŁK za
Waldemar BRADTKE za
Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK przeciw
Arkadiusz DETTLAFF przeciw
Jan ELLWART za
Przemysław GRANDICKI za
Zbigniew GROENWALD za
Aleksandra HALLMANN za
Sławomir IDKOWIAK za
Łukasz KORTHALS za
Henryk KUNC za
Józef MUSIAŁKOWSKI za
Wojciech MYŚLISZ za
Marcin NIKRANT przeciw
Florian PIEPER za
Eugeniusz PLIŃSKI za
Marcin SELONKE za
Marcin SIKORA za
Adam STYN za
Monika WEGNER przeciw

Przyjęcie protokołu z XVII (nadzwyczajnej), XVIII sesji zwyczajnej, XIX sesji (nadzwyczajnej połączonej z posiedzeniem wyjazdowym) oraz XX sesji (nadzwyczajnej) Rady Gminy Puck. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
20 0 1

Imię i nazwisko Głos
Józef BIAŁK za
Waldemar BRADTKE za
Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK za
Arkadiusz DETTLAFF przeciw
Jan ELLWART za
Jan GŁOWIENKA za
Przemysław GRANDICKI za
Zbigniew GROENWALD za
Aleksandra HALLMANN za
Sławomir IDKOWIAK za
Łukasz KORTHALS za
Henryk KUNC za
Józef MUSIAŁKOWSKI za
Wojciech MYŚLISZ za
Marcin NIKRANT za
Florian PIEPER za
Eugeniusz PLIŃSKI za
Marcin SELONKE za
Marcin SIKORA za
Adam STYN za
Monika WEGNER za

Sprawozdanie opisowe z działalności Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Pucku za rok 2019. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
18 1 2

Imię i nazwisko Głos
Józef BIAŁK za
Waldemar BRADTKE za
Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK przeciw
Arkadiusz DETTLAFF przeciw
Jan ELLWART za
Jan GŁOWIENKA za
Przemysław GRANDICKI za
Zbigniew GROENWALD wstrzymał się
Aleksandra HALLMANN za
Sławomir IDKOWIAK za
Łukasz KORTHALS za
Henryk KUNC za
Józef MUSIAŁKOWSKI za
Wojciech MYŚLISZ za
Marcin NIKRANT za
Florian PIEPER za
Eugeniusz PLIŃSKI za
Marcin SELONKE za
Marcin SIKORA za
Adam STYN za
Monika WEGNER za

Sprawozdanie z realizacji celów ujętych w Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych w Gminie Puck na lata 2014 – 2020. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
19 0 2

Imię i nazwisko Głos
Józef BIAŁK za
Waldemar BRADTKE za
Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK przeciw
Arkadiusz DETTLAFF przeciw
Jan ELLWART za
Jan GŁOWIENKA za
Przemysław GRANDICKI za
Zbigniew GROENWALD za
Aleksandra HALLMANN za
Sławomir IDKOWIAK za
Łukasz KORTHALS za
Henryk KUNC za
Józef MUSIAŁKOWSKI za
Wojciech MYŚLISZ za
Marcin NIKRANT za
Florian PIEPER za
Eugeniusz PLIŃSKI za
Marcin SELONKE za
Marcin SIKORA za
Adam STYN za
Monika WEGNER za

Sprawozdanie Wójta z realizacji zadań z zakresu wspierania rodziny w roku 2019 oraz potrzeby związane z realizacją zadań. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
18 1 2

Imię i nazwisko Głos
Józef BIAŁK za
Waldemar BRADTKE za
Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK przeciw
Arkadiusz DETTLAFF przeciw
Jan ELLWART za
Jan GŁOWIENKA za
Przemysław GRANDICKI za
Zbigniew GROENWALD za
Aleksandra HALLMANN za
Sławomir IDKOWIAK za
Łukasz KORTHALS za
Henryk KUNC za
Józef MUSIAŁKOWSKI za
Wojciech MYŚLISZ za
Marcin NIKRANT wstrzymał się
Florian PIEPER za
Eugeniusz PLIŃSKI za
Marcin SELONKE za
Marcin SIKORA za
Adam STYN za
Monika WEGNER za

Analiza działalności Ośrodka Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
17 0 4

Imię i nazwisko Głos
Józef BIAŁK za
Waldemar BRADTKE za
Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK przeciw
Arkadiusz DETTLAFF przeciw
Jan ELLWART za
Jan GŁOWIENKA za
Przemysław GRANDICKI za
Zbigniew GROENWALD za
Aleksandra HALLMANN za
Sławomir IDKOWIAK przeciw
Łukasz KORTHALS za
Henryk KUNC za
Józef MUSIAŁKOWSKI za
Wojciech MYŚLISZ za
Marcin NIKRANT przeciw
Florian PIEPER za
Eugeniusz PLIŃSKI za
Marcin SELONKE za
Marcin SIKORA za
Adam STYN za
Monika WEGNER za

Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Puck. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
18 1 2

Imię i nazwisko Głos
Józef BIAŁK za
Waldemar BRADTKE za
Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK przeciw
Arkadiusz DETTLAFF przeciw
Jan ELLWART za
Jan GŁOWIENKA za
Przemysław GRANDICKI za
Zbigniew GROENWALD za
Aleksandra HALLMANN za
Sławomir IDKOWIAK za
Łukasz KORTHALS za
Henryk KUNC za
Józef MUSIAŁKOWSKI za
Wojciech MYŚLISZ za
Marcin NIKRANT za
Florian PIEPER za
Eugeniusz PLIŃSKI za
Marcin SELONKE za
Marcin SIKORA za
Adam STYN za
Monika WEGNER wstrzymał się

Podjęcie uchwały w sprawie zmian w budżecie gminy na 2020 rok. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
18 2 1

Imię i nazwisko Głos
Józef BIAŁK za
Waldemar BRADTKE za
Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK wstrzymał się
Arkadiusz DETTLAFF przeciw
Jan ELLWART za
Jan GŁOWIENKA za
Przemysław GRANDICKI za
Zbigniew GROENWALD za
Aleksandra HALLMANN za
Sławomir IDKOWIAK za
Łukasz KORTHALS za
Henryk KUNC za
Józef MUSIAŁKOWSKI za
Wojciech MYŚLISZ za
Marcin NIKRANT za
Florian PIEPER za
Eugeniusz PLIŃSKI za
Marcin SELONKE za
Marcin SIKORA za
Adam STYN za
Monika WEGNER wstrzymał się

Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na sprzedaż w drodze bezprzetargowej nieruchomości gminnej, położonej w obrębie geodezyjnym Leśniewo, gmina Puck. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 1 5

Imię i nazwisko Głos
Józef BIAŁK za
Waldemar BRADTKE za
Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK wstrzymał się
Arkadiusz DETTLAFF przeciw
Jan ELLWART za
Jan GŁOWIENKA za
Przemysław GRANDICKI za
Zbigniew GROENWALD przeciw
Aleksandra HALLMANN za
Sławomir IDKOWIAK za
Łukasz KORTHALS przeciw
Henryk KUNC za
Józef MUSIAŁKOWSKI za
Wojciech MYŚLISZ za
Marcin NIKRANT przeciw
Florian PIEPER za
Eugeniusz PLIŃSKI za
Marcin SELONKE za
Marcin SIKORA za
Adam STYN za
Monika WEGNER przeciw

Podjęcie uchwały w sprawie pozbawienia statusu pomnika przyrody drzewa z gatunku lipa drobnolistna z Alei Lipowej (o nr 299) w ciągu drogi powiatowej dz. Nr 176/1 położona w Rzucewie w obrębie geodezyjnym Osłonino stanowiącej pomnik przyrody zarejestrowany pod numerem ewidencyjnym 75. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
18 1 2

Imię i nazwisko Głos
Józef BIAŁK za
Waldemar BRADTKE za
Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK wstrzymał się
Arkadiusz DETTLAFF przeciw
Jan ELLWART za
Jan GŁOWIENKA za
Przemysław GRANDICKI za
Zbigniew GROENWALD za
Aleksandra HALLMANN za
Sławomir IDKOWIAK za
Łukasz KORTHALS za
Henryk KUNC za
Józef MUSIAŁKOWSKI za
Wojciech MYŚLISZ za
Marcin NIKRANT przeciw
Florian PIEPER za
Eugeniusz PLIŃSKI za
Marcin SELONKE za
Marcin SIKORA za
Adam STYN za
Monika WEGNER za

Podjęcie uchwały w sprawie określenia programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Gminy Puck w 2020 roku. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
17 1 3

Imię i nazwisko Głos
Józef BIAŁK za
Waldemar BRADTKE za
Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK wstrzymał się
Arkadiusz DETTLAFF przeciw
Jan ELLWART za
Jan GŁOWIENKA za
Przemysław GRANDICKI za
Zbigniew GROENWALD przeciw
Aleksandra HALLMANN za
Sławomir IDKOWIAK za
Łukasz KORTHALS za
Henryk KUNC za
Józef MUSIAŁKOWSKI za
Wojciech MYŚLISZ za
Marcin NIKRANT przeciw
Florian PIEPER za
Eugeniusz PLIŃSKI za
Marcin SELONKE za
Marcin SIKORA za
Adam STYN za
Monika WEGNER za

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Przewodniczący Rady
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Przewodniczący Rady
Ostatnia aktualizacja: - -