WYKAZ SZKÓŁ

 

Szkoła Podstawowa
im. Jana III Sobieskiego
w Żelistrzewie

DYREKTOR
Jolanta Bieszke

Adres:

Żelistrzewo, ul. Szkolna 1
84-100 Puck
tel./ fax. 673 86 18

zszelistrzewo@poczta.wp.pl, www.zszelistrzewo.prv.pl

Szkoła Podstawowa
im. Pawła Góry
w Mrzezinie

DYREKTOR
Jacek Stasierski

Adres:

Mrzezino, ul. Dworcowa 54
84-123 Połchowo

tel. 673 88 48, fax.673 67 00

zsmrzezino@poczta.onet.pl, www.zsmrzezino.republika.pl

Szkoła Podstawowa
im. Władysława Konefki
w Starzynie

DYREKTOR
Artur Surmaj

Adres:

Starzyno, ul. Żarnowiecka 22
84-107 Starzyno

tel. 673 87 76, fax.673-99-50

starzyno@wp.pl, www.szkolastarzyno.eu

Szkoła Podstawowa
im. Maksymiliana Wilandta
w Darzlubiu

DYREKTOR
Krystyna Gierwatowska

Adres:

Darzlubie, ul. Pucka 74
84-100 Puck

tel. 673 82 92, fax. 673-82-69

darzlubie@interia.pl, www.darzlubie.eu

Szkoła Podstawowa
im. Leona Bizewskiego
w Gnieżdżewie

DYREKTOR
Mariusz Mischkowski

Adres:

Gnieżdżewo, ul. Dworcowa 6
84-100 Puck

tel./fax. 673 25 45,

spgniezdzewo@wp.pl, www.spgniezdzewo.pl

Szkoła Podstawowa
im. Polskich Noblistów
w Łebczu

DYREKTOR
Regina Arent

Adres:

Łebcz, ul. Pucka 27
84-103 Łebcz
tel./fax. 673 83 77

splebcz@op.pl, www.splebcz.prv.pl

Szkoła Podstawowa
im. Józefa Dambka
w Leśniewie
 

DYREKTOR
Maria Maci
ejewska

Adres:

Leśniewo, ul. Mechowska 2
84-106 Leśniewo

tel./fax. 506-50-70,

splesniewo@wp.pl, www.splesniewo.pl

Szkoła Podstawowa
im. Józefa Wierzbickiego
w Połchowie
 

DYREKTOR
Zygmunt Borkowski

Adres:

Połchowo, ul. Dworcowa 2
84-123 Połchowo

tel./fax. 673 84 24

sppolchowo@op.pl, www.sppolchowo.edupage.org

Szkoła Podstawowa
im.
Alojzego Stenzla
w Strzelnie
 

DYREKTOR
Barbara Bukowska

Adres:

Strzelno, ul. Szkolna 5
84-103 Łebcz

tel./fax. 673 83 84

spstrzelno@op.pl, www.spstrzelno.prv.pl

Szkoła Podstawowa
im. Wiktora Czapiewskiego
w Rekowie Górnym

DYREKTOR
Beata Mieczkowska

Adres:

Rekowo Górne, ul. Wiktora Czapiewskiego 1
84-123 Połchowo

tel. 673 85 61, fax. 673-93-41

sprekowo@poczta.onet.pl, www.sprekowo.pl

Szkoła Podstawowa
im. Księdza Biskupa Konstantyna Dominika
w Swarzewie
 

DYREKTOR
Bożena Korth

Adres:

Swarzewo, ul. Szkolna 36
84-100 Puck

tel/fax.. 674 09 97

szkolna1@wp.pl, www.spswarzewo.edupage.org

Szkoła Podstawowa
im. Antoniego Abrahama
w Połczynie

DYREKTOR
Grażyna Pokorska

Adres:

Połczyno, ul. Szkolna 21
84-100 Puck

tel. 673-82-78, fax. 673-82-18

sppolczyno@qmail.com, www.sppolczyno.edupage.org

Szkoła Podstawowa
w Werblini

DYREKTOR
Urszula Mazajło

Adres:

Werblinia, ul. Szkolna 2
84-107 Starzyno

tel./ fax. 673 87 78

www.spwerblinia.superszkolna.pl, spwerblinia@interia.pl

Szkoła Podstawowa
im. Augustyna Necla
w Mieroszynie
 

DYREKTOR
Barbara Cybula

Adres:

Mieroszyno, ul. Szkolna 2
84-103 Łebcz

tel. /fax. 673 83 92

www.mieroszyno-sp.edu.pl, mieroszyno@poczta.onet.pl

Szkoła Podstawowa
w Celbowie

DYREKTOR
Mirosława Ceynowa

Adres:

Celbowo 7
84-100 Puck

tel./fax. 673 23 52

spcelbowo@op.pl, www.spcelbowo.szkolnastrona.pl

 

 

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Anna Bławat 29-01-2016 12:32:59
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Anna Bławat 29-01-2016
Ostatnia aktualizacja: Anna Bławat 20-09-2017 12:29:13