Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy Puck
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Komisje

KOMISJA REWIZYJNA

Przewodniczący Komisji - Szlas Małgorzata
Z-ca Przewodniczącego Komisji - Pieper Florian
Członek Komisji - Śliwiński Andrzej

Komisja Rewizyjna na posiedzeniu w dniu 28 stycznia 2016 roku, w związku z rezygnacją złożoną przez Przewodniczącą Komisji, Panią Małgorzatę Szlas z pełnienia funkcji Przewodniczącego Komisji, dokonała wyboru nowego Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej, którym został Pan Andrzej Śliwiński.
Radna Pani Małgorzata Szlas została członiem Komisji.

 

KOMISJA BUDŻETOWA, INWESTYCJI I ROZWOJU GOSPODARCZEGO

Przewodniczący Komisji - Korthals Łukasz
Z-ca Przewodniczącego Komisji - Sikora Marcin
Członek Komisji - Myślisz Wojciech
Członek Komisji - Jaśkiewicz Adrian

 

KOMISJA OŚWIATY, KULTURY, SPORTU I TURYSTYKI

Przewodniczący Komisji - Grandicki Przemysław
Z-ca Przewodniczącego Komisji - Kolendowska Małgorzata
Członek Komisji - Ellwart Jan
Członek Komisji - Kunc Henryk

 

KOMISJA ROLNICTWA I OCHRONY ŚRODOWISKA

Przewodniczący Komisji - Jaszke Józef - zgon 29.12.2017 r.
Z-ca Przewodniczącego Komisji - Głowienka Jan
Członek Komisji - Białk Józef
Członek Komisji - Selonke Marcin
Członek Komisji - Szymański Józef

Komisja Rolnictwa i Ochrony Środowiska na posiedzeniu w dniu 18 stycznia 2018 roku, w związku ze zgonem w dniu 29 grudnia 2017 roku, Przewodniczącego Komisji, radnego Józefa Jaszke, ukonstytuowała się w następujący sposób:
1/ Głowienka Jan - przewodniczący
2/ Selonke Marcin - z-ca przewodniczącego
3/ Białk Józef - członek
4/ Szymański Józef - członek

Uzupełnienie składu osobowego Komisji o Radnego Pana Adama Styn. 

 

 

KOMISJA DS SAMORZĄDU, BEZPIECZEŃSTWA PUBLICZNEGO I OCHRONY PRZECIWPOŻAROWEJ

Przewodniczący Komisji - Musiałkowski Józef
Z-ca Przewodniczącego Komisji - Ehrlich Jerzy
Członek Komisji - Idkowiak Sławomir
Członek Komisji - Jarmulewski Mariusz - zrzeczenie się mandatu z dniem 30.04.2018 r. /Postanowienie Komisarza Wyborczegvo w Słupsku I z dnia 9 maja 2018 roku/
 

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Anna Bławat 29-01-2016 13:55:49
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Anna Bławat 29-01-2016
Ostatnia aktualizacja: Anna Bławat 14-05-2018 12:12:05